Uudised

Juuni uudiskiri

Juuni uudiskiri

Ilmad lähevad järjest soojemaks ning mõtted liiguvad juba puhkuse radadel. Juuni uudiskirjas tutvustame teile, milleks on vajalikud antioksüdandid ja kuidas need meie organismi kaitsta aitavad. Tutvustame seedimist toetavaid toitaineid ning anname nõu, mida reisile kaasa võtta. 18. juunini toimub suve alguse soodusmüük, mille raames on valik häid tooteid kuni -50 % soodsamad!

Artiklid ja uudised

                                                        

Mis on antioksüdandid?

Väga palju räägitakse sellest, et antioksüdandid on olulised kroonilsite haiguste ennetamisel ning vananemisprotsesside aeglustamisel, samuti päikesekiirguse kahjuliku mõju eest kaitsmisel. Antioksüdantide mõistet kasutatakse päris tihti, kuid kas me saame ka tegelikult aru, mis see meie tervise jaoks tähendab?
Vaatame lähemalt!
 

Toitained seedimise toetuseks

Sõltumatutes laboratoorsetes uuringutes on leitud, et looduslikud taimsed ekstraktid ja aminohapped võivad olla kasuks tervisliku soolestiku mikrofloora säilitamisel. Soolestiku mikrofloora tasakaalutus on seedehäirete üks põhjuseid, tuues endaga kaasa rea sümptomeid. Anname ülevaate, millised toitained ja taimsed eksraktid aitavad seedimist toetada! Loe lähemalt

Suve alguse soodusmüük -50%

Kuni 18. juunini valik häid toidulisandeid kuni -50% soodsamad. Valikus on D3-vitamiin, B-kompleks, toitained südamele, silmadele, multivitamiinid ja palju muud põnevat. Soodustooteid on piiratud koguses! Valiku tegemisel jälgi kuupäevi, osa tooteid on tavapärasest lühema säilivusajaga. Loe lähemalt

               


Suvised lahtiolekuajad

Alates 12. juunist on meie kontor avatud: E-R 10-17 ning L,P Suletud.

Jaanipäeva paiku oleme avatud:
22. juunil 10-15 ning 23.-26. juunil suletud.

Juuni soodustooted -20%

Pakkumine kehtib kuni 30.06.17


      
Osteoplex
90 kapslit  UUS!

Sisaldab hästiimenduvas tsitraadi vormis kaltsiumi ja magneesiumi, D3- vitamiini ja K2-vitamiini. Kõik, mida on vaja luude ja hammaste tervise säilitamiseks!
Vaata lähemalt


Bio-Acidophilus Forte
7 kapslit
Tugevatoimeline probiootikum, mis sobib hästi reisile kaasa võtmiseks. Üks kapsel sisaldab 24 miljardit unikaalse LAB4 kompleksi probiootilist bakterit.
Vaata lähemalt

Oregaano õli
30/90 kapslit
Oregaano eeterlik õli aitab hoida soolestiku mikrofloorat ning seedimist normaalsena. Peamisteks aktiivseteks komponentideks on karvakrool ja tümool.
Vaata lähemalt

Hair & Nail Complex
90 kapslit UUS!
Juustele ja küüntele mõeldud multivitamiinide ja mineraalide kompleks. Sisaldab  osjaekstrakti (looduslik räni), biotiini, tsinki, vaske ja teisi olulisi toitaineid.
Vaata lähemalt
 
Antioxidant Complex
30 kapslit
Sünergiline kombinatsioon taimeekstraktidest ja vitamiinidest. Sisaldab kurkumit, viinamarjaseemne- ja mustikaekstrakti, C-vitamiini, karotenoide.
Vaata lähemalt
        
  Bromelaiin
30/90 kapslit
Bromelaiin on ananassist saadud ensüüm, mida on juba aastasadu kasutatud selle terapeutiliste omaduste tõttu. Sisaldab looduslikke põletikuvastaseid ühendeid.
Vaata lähemalt

Glutamiin
90 kapslit
Glutamiin on kehas kõige enam leiduv aminohape. Kuigi tegemist ei ole asendamatu aminohappega, võib glutamiini puudu tulla vaimse ja füüsilise stressi ning haigustest taastumise ajal.
Vaata lähemalt
   

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.