Laura Hallaste

OÜ Via Naturale toitumisnõustaja ning turundusspetsialist

Minu käest saab infot toiduainete ja nende omavahelise kombineerimise kohta, ma aitan teie igapäevast menüüd korrigeerida ning pakun vajadusel abi kaalulangetamisel. Oskan interpreteerida ka toidutalumatuse teste ja soovitada toidulisandeid. Igapäevaselt töötan Via Naturales konsultandi ja reklaamispetsialistina. Korraldan toitumisalaseid töötube, haldan meililisti ning koostan tervisliku toitumise uudiskirju.

Olen pärit arstide perest, kus on alati lugu peetud tervislikust toitumisest. Ometi sattusin toitumist õppima just enda tervisehädade tõttu. Järk-järgult tervisliku toitumise uusimate suundadega tutvudes ning saadud teadmisi enda peal katsetades olen jõudnud ideaalilähedase terviseni, mida ei kõiguta iga mööduv külmetushaigus.

Arvan, et vastab tõele lause, et  „Me oleme see, mida sööme“. Meie füüsilise keha tervis sõltub suuresti sissesöödud toidust – see on ehitusmaterjaliks meie rakkudele ja kudedele, sellest sõltub organismi täisväärtuslik funktsioneerimine ja üllataval kombel avaldab see mõju isegi meie meeleolule. Loomulikult mõjutab meie heaolu ka piisav liikumine ja tervislik elustiil, kuid õige toitumine on kindlasti üks tervisliku eluviisi alustalasid, mille olulisust kipume tänapäeva kiirustavas maailmas tihtipeale alahindama.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppes etnoloogia ja magistrantuuris semiootika eriala. Annely Sootsi Tervisekoolis olen lõpetanud toitumisnõustaja õppe. Oma lõputöö raames tegelesin küsimusega, kuidas on võimalik tervislikult toitudes kaalus juurde võtta.

Kontakt: laura@vianaturale.ee 58 667611

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.