Uudised

Märtsi uudiskiri

Märtsi uudiskiri

Mida kevade poole, seda rohkem ammenduvad energiavarud ning kimbutama hakkab kevadväsimus. Käesolevas uudiskirjas anname nõu, kuidas oma keha turgutada. Millised on parimad energiseerivad toitained? Milliseid samme astuda, et kevadväsimusest võitu saada?

 

Artiklid ja uudised


Kuidas tõsta energiataset?
Väsimus on üldine nimetaja, millega väga paljud praegusel ajajärgul silmitsi seisavad. Võib-olla oled üks neist, kes tajub peale lõunast toidukorda uimastavat rammestust? Või on sul keeruline end hommikuti voodist välja saada – justkui öine uni ei oleks piisavalt turgutavalt mõjunud? Tutvustame teile lihtsaid nippe, mille abil oma energiataset tõsta.
Loe lähemalt

Parimad energiseerivad toitained
Väga tihti kuuleb inimestelt, et nad tunnevad end väsinult või neil pole piisavalt energiat. Kohvi joomine on muutunud oluliseks argirutiini osaks, milleta justkui ei oskagi enam olla. Samas näitavad uuringud, et need, kes kohvi ei joo, on hommikuti ärgates erksamad. Seega - mida võiks tarbida kohvi asemel, et end energilisena tunda? Tutvustame teile, millised toitained ja taimsed ekstraktid aitavad kaasa energiatootmisele.
Loe lähemalt

Uued toitained ajule
Müügile on saabunud uued tooted Higher Naturelt, mis on mõeldud ajutalitluse ja närvisüsteemi toetuseks. Tänapäeva kiire elutempo juures on inimestel sageli vähe vaba aega, mistõttu vaime tervis võib jääda unarusse. Uus sari sisaldab tooteid, mis aitavad hakkama saada igapäevaelu pingetega.
Loe lähemalt
 

Loeng "Kevadväsimusest võitu!"
16. märtsil kl 17.30-19.30 toimub Tartus Via Naturales õhtune loeng teemal, kuidas kevadväsimusest võitu saada. Vaatamata sellele, et kevad oma pikemate päevade ja tärkava rohelusega on ukse ees, tunneme tihti ennast hoopis väsinuna. Milliste toitude ja toitainete abil oma keha turgutada? Lektor on toitumisterapeut Sirli Kivisaar. Loe lähemalt


Kampaaniatooted -20 %

Pakkumine kehtib kuni 31.03.2016

         
Advanced Nutrition Complex
30/90 tabletti
Laiatoimeline multivitamiinide ja mineraalide kompleks. Sisaldab 34 erinevat orgaanilises vomis toitainet.
Vaata lähemalt
 
B-vital
30/90 tabletti
Sisaldab B-grupi vitamiine, C-vitamiini  ja kolme liiki ženženni. Ideaalne kiire ja nõudliku elustiiliga toimetulekuks
Vaata lähemalt.
AD 206
                    60 kapslit
Parim toidulisand stressi korral! Sisaldab Siberi ženženni, lagritsat, õunaekstrakti, kroomi ja B-vitamiine.
Vaata lähemalt

Sucroguard
30 kapslit
Veresuhkru tasakaalustaja kroomi, B- ja C-vitamiinide ning mangaaniga. Veresuhkru tasakaal on eduka kaalulangetuse alus!
Vaata lähemalt
True Food Magnesium
30/90 tabletti
Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Pärmiga seotud mangeesium on väga hea imenduvusega.
Vaata lähemalt
         
Theanine
30/90 kapslit
Teaniin on rohelisest teest saadud aminohape, mis soodustab ajus alfalainete tootmist. Toetab õppimis- ja kontsentratsioonivõimet.
Vaata lähemalt

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.