Analüüsid

Teraapiaplaan hõlmab enamasti dieedimuutusi ning tervisliku toitumise soovitusi. Vajadusel soovitab terapeut ainevahetuse analüüse ning lähtudes nende tulemustest ka toidulisandeid. Toitumisterapeudi vastuvõtule registreerumiseks vajalikud kontaktid leiad siit.

Analüüside alusel aitavad toitumisterapeudid koostada tervist toetava toitumiskava ning lisandite programmi. Nende analüüsidega hinnatakse inimese toitumuslikku seisundit, need ei ole mõeldud haiguste diagnoosimiseks ja raviks, toitumisteraapia on toetav ja ennetav protsess. Meie esmärgiks on edendada tervist ning toetada ainevahetust koostöös raviarstiga.

Toitumisterapeudid on saanud vastava väljaõppe, mis lubab neid analüüse interpreteerida ning anda vastavaid toidu- ja toidulisandite soovitusi. Meie toitumisterapeutide ettevalmistust toetavad 2007.a. Itaalias Roomas prof Rizzo juhendamisel läbitud Cytotesti interpreteerimise koolitus, 2009. aastal Šveitsis dr. Timothy Ray juhendamisel läbitud VTA analüüsi (Vital Terrain Analysis) koolitus ning 2011. aastal USA bioloogilise meditsiini arsti dr. Chun Wongi koolitus erinevate ainevahetuse analüüside interpreteerimisest ja rakendamisest.

Antud analüüside tulemused kuuluvad toitumisteraapia valdkonda, nende tulemuste jälgimine aitab täiendavalt kaasa haiguste taandumisele või haigusnähtude ennetamisele. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega.

NB! Analüüse (v.a. toidutalumatuse testid) saab teostada vaid  kokkuleppel toitumisterapeudiga. Soovitame tulla esmalt vastuvõtule: registreerumine info@vianaturale.ee + 372 507 1255.

Toidutalumatuse test
Opiodsete peptiidide määramine
Täielik vereanalüüs
Rasvhapete analüüs
Seedimise ja soolestiku seisundi hindamine
Laktoositalumatuse test

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.