Higher Nature

Higher Nature on Inglismaalt pärit toidulisandite sari, mille asutajateks on Brian ja Celia Wright.  1979. aastast alates oli nende tegevusaladeks toitumisteraapia, toitumisalane koolitamine ning artiklite kirjutamine. Peale 17 aastat kestnud uurimistööd asutati Higher Nature, mille eesmärgiks on pakkuda kõrgeima kvaliteediga toidulisandeid. Nende valmistamiseks kasutatakse parimat teadaolevat toormaterjali, et pakkuda võimalikult hea imenduvusega ning efektiivseid toidulisandeid.

Higher Nature toidulisandid põhinevad teadusuuringutele, vitamiinide-ja mineraalide koostis ja tasemed on on kooskõlas nõete ning ohutusega. Higher Nature teeb koostööd Prof Neil Wardiga Surrey ülikooli biomeditsiini ja molekulaarteaduste teaduskonna keemiaosakonnast.

Higher Nature valib parima imenduvuse ja biosaadavusega toimeaineid. Kui avastatakse parem toimeaine, kui seni kasutusel, siis tehakse olemasolevad preparaadid esimesel võimalusel ümber. Näiteks on Higher Nature liigestele mõeldud preparaadis on glükosamiinsulfaat asendatud glükosamiinhüdrokloriidiga, kuna see on glükosamiini puhtam vorm. Glükosamiinhüdrokloriidis on ühe grammi kohta rohkem toimeainet ning see ei sisalda soola.

Kus vähegi võimalik, kasutatakse naturaalseid koostisosi ning orgaanilisi ürte. Igal juhul välditakse odavaid sünteetilisi analooge. Higher Nature on üks vähestest toidulisandite tootjatest, kes kasutab mahedalt kasvatatud Aloe Vera’t, mis on saadud värsketest taimedest. Paljud aaloe mahlad on valmistatud pulbri lahjendamisel veega. Higher Nature mineraalid on imendumise parandamiseks spetsiaalselt biotransformeeritud (True Food sari) või on kasutatud hästiimenduvaid tsitraadi-ja glükonaadi vorme.

True Food sarja bio-transformeeritud vitamiinid ja mineraalid fermenteeritakse spetsiaalsetel pärmikultuuridel, mis annab neile sarnaselt tavatoiduga vajalikud orgaanilised koostisosad. Imendumise parandamiseks neid eelseeditakse papaia ensüümidega, mis muudab tundlikkusreaktsioonide tekke võimaluse minimaalseks. Teadusuuringud on tõestanud, et True Food sarja bio-tranformeeritud toitained on efektiivsemad kui isoleeritud toitained tavalistes toidulisandites.

Higher Nature toidulisandite valmistamisel kasutatakse vaid sertifitseeritud koostisosi, mis ei sisalda saasteaineid ja pestitsiide. Iseäranis range kontrolli on läbinud õlid ning lastele mõeldud tooted. Õlide stabiilsus ja mikrobioloogiline on kindla jälgimise all. Kalaõlide iga partii on eraldi kontrollitud võimalike saasteainete (PCB ja dioksiinid) sisalduse suhtes.

Side- ja täiteaineid kasutatakse minimaalselt, nende valikul on esmatähtsaks tervislikkus. Näiteks laialt levinud tableti täiteaine di- või trikaltsiumfosfaadi asemel, mis võib soodustada luukadu, kasutatakse kõrge kaltsiumisisaldusega meretaimi, mis lisavad tootele toitainelist väärtust.

Lisaained on valitud spetsiaalselt allergilisi ja talumatusega isikuid silmas pidades - näiteks maltodekstriin on valmistatud kartulitärklisest. Iga toote etiketil on antud täielik kasutatud koostisosade ja lisaainete loetelu. Ei kasutata koostisosi, mida on kiiritatud (radiatsioonile allutatud). Kõik tooted on GM vabad. Ühtegi toodet ega selle koostisosa ei ole katsetatud loomade peal.


Tellimine: Via Naturale e-poest

Kontor: Kalevi 108, Tartu (kauba kättesaamine E-R 10-18)


Higher Nature toidulisandite valiku leiate ka:

TALLINN
Bio4You kauplused
- Järve Keskuse II korrusel, Pärnu mnt. 238, Tallinn
- Foorum kaubanduskeskus, Narva mnt 5, Tallinn
- Arsenali keskus, Erika 17, Tallinn

Kauplus Proua Rosen
-Estonia pst 17, Tallinn

Ökosahver
- Mulla 6a, Tallinn

TARTU
Raja apteek
- Ringtee Selver, Aardla 114, Tartu (lahtiolekuajad: E-L 9-21, P 10-21)
- L.Puusepa 3, Tartu (E–R 8.00–18.00)
- Raja 31, Tartu

Lõuna-Eesti ökokeskus
-Saekoja 36A, Tartu

PÄRNU
Bio4You kauplus
- Kaubamajakas, Papiniidu 8/10, Pärnu
Riiamarii pood
- Pühavaimu 20, Pärnu
Mahe Mandala
- Pikk 11, Pärnu

VILJANDI
Loodusilu
Jakobsoni 11/Kivi 2, Viljandi

RAKVERE
Bio4You kauplus
- Rakvere Põhjakeskuse I korrusel, Haljala tee 4, Rakvere vald, Lääne-Virumaa
Biore tervisestuudio
- Laada 5, Rakvere

VÕRU
Ökopood EloPärl
-Jüri 39, Võru

VALGA
Mahedikud
-Riia 14, Valga

HAAPSALU
Pood Allikas
-Karja 17, Haapsalu

KURESSAARE
Saarte Sahver
-Kohtu 3, Kuressaare

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.