A.Jakobson "Oskuste õppe käsiraamat"
13,70 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

OSKUSTE ÕPPE KÄSIRAAMAT on abivahend täiskasvanule, kes soovib aidata lapsel omandada oskuseid, mis aitavad ületada probleeme kergel, mängulisel viisil.
Tootekood 9789949389315
Kategooriad Raamatud, Trükised

Jah

Kuigi konkreetne meetod on mõeldud abistamaks lapsi nende probleemidest ülesaamisel, on selle meetodi lahenduskeskses põhimõttes väga palju universaalset. Oskus näha probleeme kui teatavate oskuste puudulikkust, rikastab igas vanuses inimese käitumismustrit ja võib muuta probleemide lahendamise palju meeldivamaks ja kergemaks. Probleemse lapse asemel on lahenduskeskses lähenemises oskusi õppiv ja arenev laps – seeläbi saab täiskasvanu tagasi lootuse ja jõu olla lapsele tema arengus abiks ning laps väärika uue oskuse omandaja rolli.

Minu jaoks on Oskuste õppe meetodi praktiseerimine olnud ääretult inspireeriv kogemus. Mulle meeldib oskuste õppe meetodi julgustav, positiivne, motiveeriv lähenemine. Ja vähetähtis pole ka asjaolu, et käsiraamatus toodud lühikeste ja lihtsate sammude abil on võimalik esmapilgul keerulistest olukordadest luua kaasahaarav lahendus – uus oskus!

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...