A.Soots "Tervis toidust"
16,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Käesolev raamat käsitleb tervisliku tasakaalustatud toitumise aluseid. See sobib ühtviisi nii õpikuks toitumisspetsialistile kui harivaks lugemiseks kõigile, keda toidu ja tervise seosed ükskõikseks ei jäta. Raamatu valmimisele aitasid kaasa mitmed Tervisekooli õpetajad ja õpilased.

Toitumisest rääkides peetakse sageli silmas vaid toidu hulka, kaloraa?i ning põhitoitainete – valkude, rasvade ja süsivesikute sisaldust. Vähem osatakse tähelepanu pöörata toidu kvaliteedile – missuguseid fütotoitaineid seal leidub, kas rasvad on kvaliteetsed, mis tüüpi on süsivesikud, missuguseid lisaaineid on kasutatud jne. Samuti on oluline toitu tervislikult valmistada ning kasutada ohutuid toidunõusid.

Peatselt on oodata ka väljaande järgmist osa „Toiduainete tervistav toime“, kus vaatleme põhjalikumalt tähtsamate toiduainete koostist läbi nende mõju meie tervisele.

Raamatu retsensent ja kooli õpetaja biokeemik-toitumisteadlane Tiiu Vihalemm: „Üks suurem kunst elamise kunstis on toidu õige valik. See raamat abistab ja õpetab teaduspõhiselt õigeid toiduvalikuid tegema.“

Tootekood 9789949941223
A.Soots "Tervis toidust"

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...