BioAcidophilus Forte FOSi vaba 30 kaps
40,54 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Üks kapsel sisaldab 30 miljardit LAB4 bakterit, mille efektiivsus on tõestatud kliiniliste uuringutega. Toode sobib iseäranis hästi neile, kes otsivad tugevatoimelist toodet.
Tootekood 5033290229306
  • KLIINILISELT EFEKTIIVNE - Sisaldab 30 miljardit bakterit päevase annuse kohta. LAB4 bakterite efektiivsus ja turvalisus on tõestatud kliiniliste uuringutega. Sisaldab kaht patenteeritud Lactobacillus acidophiluse tüve koos Bifidobacterium bifidum and Bifidobacterium lactis'ega
  • F.O.Si vaba -  ei sisalda fruktooligosahhariide (F.O.S.) - ideaalne neile, kes soovivad oma menüüs kiudaineid vältida. Sobib neile, kes jälgivad mõnda spetsiifilist dieeti nagu FODMAP, SCD või GAPS.
  • TUGEVATOIMELINE - 30 miljardit bakterit igapäevaseks kasutamiseks. Toodet võib võtta ka antibiootikumide kasutamise ajal
  • GARANTEERITUD ELUJÕULISUS - bakterid püsivad elujõulised kuni toote tarvitamisaja lõpuni. Nad püsivad stabiilsed nii pakendis kui ka soolestikku jõudes, seega võid kindel olla, et saad seda, mille eest oled maksnud
  • PUHAS -  ei sisalda kasutuid koosisosi ega allergeene. Toode on piimavaba ja sobib ka veganitele.
  • KASUTUSJUHISED: Üks kapsel päevas koos toiduga või vastavalt professionaali soovitustele. Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ega tervisliku elustiili asendajana. Ärge ületage soovitatud päevast annust.
 

TOOTEINFO

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
Lactobacillus acidophilus                              168,8 mg*
(CLT-60 & CUL-21 tüved)
Bifidobacterium bifidum                                25 mg
(CUL-20) ja Bifidobacterium lactis (CUL-34)
 
Sisaldab 30 miljardit elujõulist bakterit (30 x 109) – sisaldus on garanteeritud kuni säilivusaja lõpuni eeldusel, et toodet säilitatakse korrektsetes tingimustes (säilitada külmikus).
*Bakterite tegelik hulk võib varieeruda, tulenevalt sellest, soovitakse säilitada bakterite elujõulisust
 
Sobib taimetoitlastele ja veganitele
 

KOOSTISOSAD: Lactobacillus acidophilus (CLT-60 & CUL-21 tüved), kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), mahuaine (tselluloos), Bifidobacterium bifidum & lactis (CUL-20 & CUL-34 tüved), paakumisvastased ained (ränidioksiid, taimne magneesiumstearaat).
 

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...