esmaspäev, 28. veebruar 2022 17:13.00 Europe/Tallinn

5 põhjust, miks vajad B-vitamiine

Võib-olla oled märganud, et meie hektiline ja kiire elustiil võib sageli tekitada kurnatust, kuid kas oled mõelnud, miks see nii on? See võib olla tingitud ka B-vitamiinide vähesusest organismis. Vaatleme oma blogis 5 peamist põhjust, miks võid vajada lisaks B-vitamiine.

Loe edasi
neljapäev, 27. jaanuar 2022 9:57.31 Europe/Tallinn

Kuidas kohaneda uue reaalsusega?

Paljud ajaloosündmused on ootamatult ja kiirelt kõik pea peale pööranud, tuues kaasa muutused meie eluviisis, töös ja käitumises. Viimased kaks aastat on kogu inimkonna jaoks olnud pöördepunkt, mis on muutnud meie eluviisi. Kui osade jaoks on kodus töötamise võimalus rõõmustavaks uudiseks ning nad jätkasid oma tööd enam-vähem samamoodi nagu varem, siis teisi on see tõsiselt mõjutanud nii majanduslikult, füüsiliselt kui ka vaimselt.

Loe edasi
pühapäev, 2. jaanuar 2022 10:55.00 Europe/Tallinn

Ärevus

Suure tõenäosusega oleme kõik oma elus kogenud mingil määral ärevust, sest lühiajaline ärevus on elu normaalne osa. Sa võid tunda ärevust enne eksamit, enne menstruatsiooni algust või töö juures mõne probleemiga silmitsi seistes. Samas võib aga pikema perioodi jooksul kogetud ärevus osutuda probleemiks, sest võib põhjustada erinevaid psühholoogilisi ja füüsilisi sümptomeid.

Loe edasi

Items 1 to 9 of 16 total

Laen...