reede, 3. märts 2023 15:47.00 Europe/Tallinn

Nõuanded menopausi sümptomitega toimetulekuks

Kui oled menopausieelses (perimenopaus) eas naine ja juba mõtled sellele või kui oled praegu läbimas menopausi ja see on sinu jaoks keeruline aeg, siis loe edasi!  Selles blogiartiklis uurime põhjalikumalt, kuidas menopausiga toime tulla ja anname nõu, kuidas mõningaid levinumaid sümptomeid vähendada või vältida.

Loe edasi
neljapäev, 9. veebruar 2023 11:21.25 Europe/Tallinn

Hea seedimine on tervise alus!

Kas seedimine mõjutab tervist? Meie soolestik on tervise ja haiguste seisukohalt kesksel kohal, sest korras seedimine on hea tervise üks olulisemaid alustalasid. Kehv seedimine ja soolestiku tervis võib mõjutada kogu keha – kui me toidust toitaineid kätte ei saa, mõjutab see tervist laiemalt, näiteks immuunsust või vaimset tervist. 

Loe edasi
teisipäev, 10. jaanuar 2023 12:58.01 Europe/Tallinn

Lapse immuunsüsteemi tugevdamine

Kui sinu laps haigestub tihti, võib põhjus olla välja-arenemata immuunsüsteemis, mis pole piisavalt tark sissetungijatega võitlemiseks. Kui külmetushaigus on „sisse pugenud“, siis esimesed külmetushaiguse nähud võivad olla väsimus, kurnatus, suurenenud janu, kõditav tunne kurgus või laste puhul ka kergem ärritumine. Mida teha, et toetada lapse arenevat immuunsüsteemi või mida teha kui laps on hankinud külmetushaiguse? Jagame sinuga mõningaid nõuandeid, aga pea meeles konsulteerida lapse arstiga, kui mure tervise pärast on tõsine.

Loe edasi

Items 1 to 3 of 6 total

Laen...