neljapäev, 30. juuni 2022 14:18.00 Europe/Tallinn

Ületreening ja ülekoormus – kuidas treeningud Sinu tervist mõjutavad?

Selles artiklis keskendume ületreeningu sündroomile, sümptomitele ja seda soodustavatele teguritele. Anname nõu, milliseid toitumis- ja elustiili muutusi teha, et vähendada ja ennetada ületreeningu ja ülekoormuse sümptomeid. Ületreenimine võib oluliselt mõjutada sportlikku sooritust ja taastumist. Seetõttu on optimaalse taastumise ja treeningvõimekuse tagamiseks oluline tagada, et kehal oleks piisavalt toitaineid, vedelikke ja puhkust.

Loe edasi
neljapäev, 30. juuni 2022 12:45.00 Europe/Tallinn

Elutähtsad vitamiinid

Ideaalis võiks hea toitumise korral saada toidust kätte kõik vajaminevad vitamiinid, mineraalained ja muud toitained. Kahjuks näitavad uuringud, et enamik inimesi tarbib soovitatavast viiest aed- ja puuviljaportsjonist päevas vaid 2,5 portsjonit.  Lisaks on Inglismaal tehtud uuringust selgunud, et tegelikult tuleks hea tervise tagamiseks ning südamehaiguste ja vähi ennetamiseks süüa koguni seitse portsjonit aed- ja puuvilju päevas.

Loe edasi
esmaspäev, 27. detsember 2021 12:18.00 Europe/Tallinn

Via Naturale klientide 5 lemmiktoodet 2021. aastal

Aasta lõpus on paslik teha kokkuvõtteid. Sellest artiklist leiad meie klientide lemmiktooted 2021. aastal. Palusime neid tooteid ja seda, miks just need on klientide lemmikud, kommenteerida ka funktsionaalse toitumise terapeudil Sirli Kivisaarel.

Loe edasi

Items 1 to 3 of 4 total

Laen...