neljapäev, 1. detsember 2022 14:18.00 Europe/Tallinn

Ületreening ja ülekoormus – kuidas treeningud Sinu tervist mõjutavad?

Selles artiklis keskendume ületreeningu sündroomile, sümptomitele ja seda soodustavatele teguritele. Anname nõu, milliseid toitumis- ja elustiili muutusi teha, et vähendada ja ennetada ületreeningu ja ülekoormuse sümptomeid. Ületreenimine võib oluliselt mõjutada sportlikku sooritust ja taastumist. Seetõttu on optimaalse taastumise ja treeningvõimekuse tagamiseks oluline tagada, et kehal oleks piisavalt toitaineid, vedelikke ja puhkust.

Loe edasi
kolmapäev, 30. november 2022 12:32.34 Europe/Tallinn

Kuidas oma immuunsüsteemi tugevdada?

Immuunsüsteem teeb märkimisväärset tööd, et kaitsta meid haiguste eest. Tasakaalustatud, palju puu- ja köögivilju sisaldava toidu tarbimine aitab hoida immuunsüsteemi. Siiski on aegu, mil olemenakkuste suhtes eriti haavatavad.

Loe edasi
pühapäev, 14. november 2021 18:47.49 Europe/Tallinn

Via Naturale lugu

15 aastat tagasi asutasid kolm perekonda tervisetoodete ettevõtte Via Naturale. Kuidas aga sündis mõte taoline ettevõte asutada, millised olid Via Naturale esimesed aastad ja mis on need väärtused, millest on kõik need aastad lähtutud? Istusime kokku Via Naturale praeguse juhi ja ühe asutaja Sirli Kivisaarega ning rääkisime Via Naturale loost.

Loe edasi

3 Item(s)

Laen...