esmaspäev, 29. august 2022 14:49.04 Europe/Tallinn

Olulisemad toitained igapäevaseks lapse tervise toetamiseks

Me teame igapäevaste toitainete kasust meie, täiskasvanute üldise tervise ja heaolu toetamisele ja see kehtib ka laste puhul. Nii nagu meie peame tagama, et keha saaks arenemiseks kõiki olulisi toitaineid, kehtib see ka laste kohta ning lapsepõlves hea toitumisalase vundamendi loomine võib tuua kasu kogu eluks.

Loe edasi
esmaspäev, 29. august 2022 10:53.54 Europe/Tallinn

Lapse tervise alustalad

Hea toitumisalase baasi loomine lastele on keeruline tegevus. Lapse tervist mõjutavad paljud tegurid, näiteks geneetika, ema toitumine ja tervislik seisund enne rasedust ja raseduse ajal ning lapsepõlve keskkonna- ja füüsilised tegurid, mis kõik määravad lapse tundlikkuse toidu ja keskkonna suhtes, aga ka nende individuaalsed toitumuslikud vajadused. Õige toitumise tagamine lapse varajastel arengu- ja kasvuaastatel loob hea aluse nende tervisele hilisemas elus.

Loe edasi
pühapäev, 31. juuli 2022 10:28.00 Europe/Tallinn

7 põhjust, miks anda probiootikume oma beebile või väikelapsele

Meie soolestiku mikrobioomil on tervise toetamisel keskne roll. Võimalik, et oled hiljuti lugenud blogisid või artikleid, mis keskenduvad sellele, kuidas  elusad bakterid võivad mõjutavad positiivselt meie immuunsüsteemi, seedefunktsioone ja on võimelised mõjutama ka tähelepanu, käitumist ning meeleolu. Kui soovid soolestiku mikrobioomi kaudu oma lapse tervist toetada, aga sul on siiski mõned küsimused, siis proovime selles artiklis neile vastuse anda.

Loe edasi

Items 1 to 3 of 6 total

Laen...