teisipäev, 10. jaanuar 2023 12:58.01 Europe/Tallinn

Lapse immuunsüsteemi tugevdamine

Kui sinu laps haigestub tihti, võib põhjus olla välja-arenemata immuunsüsteemis, mis pole piisavalt tark sissetungijatega võitlemiseks. Kui külmetushaigus on „sisse pugenud“, siis esimesed külmetushaiguse nähud võivad olla väsimus, kurnatus, suurenenud janu, kõditav tunne kurgus või laste puhul ka kergem ärritumine. Mida teha, et toetada lapse arenevat immuunsüsteemi või mida teha kui laps on hankinud külmetushaiguse? Jagame sinuga mõningaid nõuandeid, aga pea meeles konsulteerida lapse arstiga, kui mure tervise pärast on tõsine.

Loe edasi
esmaspäev, 29. august 2022 14:49.04 Europe/Tallinn

Olulisemad toitained igapäevaseks lapse tervise toetamiseks

Me teame igapäevaste toitainete kasust meie, täiskasvanute üldise tervise ja heaolu toetamisele ja see kehtib ka laste puhul. Nii nagu meie peame tagama, et keha saaks arenemiseks kõiki olulisi toitaineid, kehtib see ka laste kohta ning lapsepõlves hea toitumisalase vundamendi loomine võib tuua kasu kogu eluks.

Loe edasi
esmaspäev, 29. august 2022 10:53.54 Europe/Tallinn

Lapse tervise alustalad

Hea toitumisalase baasi loomine lastele on keeruline tegevus. Lapse tervist mõjutavad paljud tegurid, näiteks geneetika, ema toitumine ja tervislik seisund enne rasedust ja raseduse ajal ning lapsepõlve keskkonna- ja füüsilised tegurid, mis kõik määravad lapse tundlikkuse toidu ja keskkonna suhtes, aga ka nende individuaalsed toitumuslikud vajadused. Õige toitumise tagamine lapse varajastel arengu- ja kasvuaastatel loob hea aluse nende tervisele hilisemas elus.

Loe edasi

Items 1 to 3 of 7 total

Laen...