reede, 24. september 2021 10:28.23 Europe/Tallinn

7 põhjust, miks anda probiootikume oma beebile või väikelapsele

Meie soolestiku mikrobioomil on tervise toetamisel keskne roll. Võimalik, et oled hiljuti lugenud blogisid või artikleid, mis keskenduvad sellele, kuidas  elusad bakterid võivad mõjutavad positiivselt meie immuunsüsteemi, seedefunktsioone ja on võimelised mõjutama ka tähelepanu, käitumist ning meeleolu. Kui soovid soolestiku mikrobioomi kaudu oma lapse tervist toetada, aga sul on siiski mõned küsimused, siis proovime selles artiklis neile vastuse anda.

Loe edasi
neljapäev, 26. august 2021 9:59.20 Europe/Tallinn

Parimad nõuanded koolilaste immuunsüsteemi tugevdamiseks

Me oleme läbinud kevadise piirangute perioodi, suvi on läbi ja nüüd on järgmine eesmärk lapse immuunsüsteemi tugevdamine kooli naasmiseks. Tervislik toitumine on aluseks, et saaksime kätte kõik vajalikud toitained, mida keha vajab tugeva immuunsüsteemi tagamiseks. Kui Sa pole kindel, millised toitained on olulised ja mida teha, kui Sinu lapsel on nende puudus, siis loe edasi! Oleme  siia artiklisse koondanud oma parimad toitumis- ja elustiili näpunäited.

Loe edasi
teisipäev, 24. august 2021 12:35.00 Europe/Tallinn

Laste toitumise alustalad

Tervislik toitumine on oluline, et tagada lastele tugev tervis terveks eluks. Me ei saa kaitsta oma lapsi kõigi välisest maailmast tulenevate ohtude eest, kuid saame aidata neil kujundada õiged toitumisharjumused ja tervisliku elustiili, mis lubaks neil elada õnnelikku elu.

Loe edasi

Items 1 to 3 of 4 total

Laen...