esmaspäev, 2. august 2021 15:40.00 Europe/Tallinn

Artriit - 5 soovitust, kuidas leevendada artriiti

Artriit on üldnimetus erinevate seisundite kohta, mis põhjustavad liigesepõletikku, tuues endaga kaasa valu, paistetuse, liigeste jäikuse ja liikumisvõime languse. Oleme kokku kogunud peamised soovitused, kuidas toetada liigeste tervist, vähendada valu, vältida liigeste kahjustumist ning parandada üldist tervist.

Loe edasi
esmaspäev, 2. august 2021 14:25.35 Europe/Tallinn

Olulisemad toitained ja toidulisandid liigeste, luude ja naha toetamiseks

Räägime sageli oma klientidega parimatest toitainetest ja toidulisanditest, mis võivad toetada liigeste, luude ja naha tervist. Selleks, et aidata Sul leida endale sobiv toode, oleme kokku pannud loetelu peamistest toitainetest ja BioCare toidulisanditest.

Loe edasi
pühapäev, 4. juuli 2021 11:16.00 Europe/Tallinn

Mis on kollageen?

Kas teadsid, et kuni 35 % kõigist kehas leiduvatest valkudest moodustab ühte kindlat tüüpi proteiin? See valk on võtmetähtsusega meie sidekoe jaoks, mida leidub kehas väga laialdaselt. Sidekude seob kokku, hoiab ja tugevdab teisi keha kudesid ning ümbritseb ja kaitseb organeid. Sellest moodustatakse meie ligamendid, kõõlused, nahk, liigesed, kõhred, luud ja isegi soolestiku sisepind, veresooned ja hambad! Seetõttu on tegemiselt KÕIGI meie keha kudede ja organite funktsioneerimise ja  koospüsimise jaoks absoluutselt hädavajaliku komponendiga.

Loe edasi

Items 1 to 3 of 10 total

Laen...