Via Naturale klientide 5 lemmiktoodet 2021. aastal

Aasta lõpus on paslik teha kokkuvõtteid. Sellest artiklist leiad meie klientide lemmiktooted 2021. aastal. Palusime neid tooteid ja seda, miks just need on klientide lemmikud, kommenteerida ka funktsionaalse toitumise terapeudil Sirli Kivisaarel.

5. Vitamiin D3 2000 iu 

 

Vitamiin D3 2000 iu


https://vianaturale.ee/index.php/vitamiin-d3-2000iu-120-kaps.html

Sisaldab heas annuses D3-vitamiini - ühes kapslis on 2000 iu (50 mcg) D3-vitamiini. D-vitamiin aitab hoida immuunsüsteemi talitlust normaalsena ning on oluline luude, lihaste ja hammaste jaoks. Sobib täiskasvanutele ja lastele alates 13. eluaastast.

Sirli Kivisaar:

See on juba teada tuntud tõde, et elades Eestis, on vaja meil võtta D-vitamiini toidulisandina juurde sügisest kevadeni. Maksimaalne päevane D-vitamiini annus kestval manustamisel on täikasvanule 4000 iud, kuid see ei tähenda et me kõik peaksime kindlasti tarvitama seda 4000 iu-d päevas. Kui meie D-vitamiini tase kehas on hea, siis piisab selle taseme säilitamiseks ka sellest, kui tarvitame igapäevaselt 2000 iud. Selle Higher Nature tootega ongi hea seda teha. Ja samas kui on vajadus suurema annuse järele, saame võtta ühe kapsli asemel kaks.

 


4. Kollageeni kompleks 

Kollageeni kompleks

https://vianaturale.ee/index.php/collagen-complex-kollageen-60-kaps.html

See unikaalne ja tõhus toitainete kompleks sisaldab kõrgema klassi merekollageeni, hüaluroonhapet, rikkalikult antioksüdante ja nukleotiide Sinu naha, liigeste ja luude toetuseks. Tootes kasutatud kollageen on hästi imenduv, see transporditakse kiiresti vereringesse, misläbi jõuab see ka kiirelt sihtkudedesse. Samuti ei sisalda see tarbetuid lisaaineid ning on keskkonnasõbralikus pakendis.

Sirli Kivisaar:

Kollageeni toodete seast eelistaksin ka ise just seda toodet. Selles on sees väga hea kombinatsioon erinevatest toitainetest, et maksimaalselt naha, luude/liigeste tervist toetada. Lisaks heas vormis kollageenile, leiab uuendusliku koostisosana sellest ka nukleotiidid IM75 sidekoe toetuseks, kudede kahjustuste parandamiseks, erinevaid toitained kollageeni moodustumise toetuseks jne.

 


3. Kihisev C-vitamiin 

Kihisev C-vitamiin

https://vianaturale.ee/index.php/kihisev-c-vitamiin-20-tabs.html

Kihisev apelsinimaitseline veeslahustuv C-vitamiin, mis aitab hoida immuunsüsteemi normaalsena ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ühes tabeltis on 1000 mg C-vitamiini, mis tähendab, et saad enda jaoks vajaliku C-vitamiini koguse kätte ühe maitsva joogiga

Sirli Kivisaar:

Arvan, et selle toote populaarsus seisneb heas maitses ja kasutajasõbralikkuses. Meie seas on palju neid, mis ei taha neelata tablette või kapsleid, eriti lapsed. Ja siin lahendabki probleemi üks kihisev C-vitamiinijook. Pole vaja teha midagi muud, kui lasta sellel vees ära lahustuda ja see ongi tarvitamiseks valmis. Ja usun, et olulist rolli mängib ka see, et tootes pole sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid.

 

2. Vital vits laste multivitamiinid 

Vital Vits laste multivitamiinid

https://vianaturale.ee/index.php/toidulisandid/laps/vital-vits-laste-multivitamiinid-30-tab.html

Kids Vital Vits on toidulisand, mis sisaldab lastele sobilikus annuses 19 vajalikku vitamiini ja mineraalainet. Ei sisalda kuntslikke toiduvärve ega magusaineid

Sirli Kivisaar:

Olles ka ise kolme lapse ema, tean et laste toitumine ei pruugi alati olla 100% tasakaalus. Ja siis otsime võimalusi, kuidas toidulaual tekkinud puudust kompenseerida. Vital Vits annab selleks hea võimaluse, sest laps ei pea lisandit võttes seda tervena alla neelama, ta saab seda närida. Lapsevanem saab aga olla kindel, et toode tagab komplekstoetuse kehale erinevate toitainete näol ilma, et laps sööks sisse sünteetilisi värvaineid ja liigset suhkrut.

 

1. Biomulsion D-vitamiin 

 Nutrisorb Biomulsion D

https://vianaturale.ee/index.php/biomulsion-d-10-ml.html

BioMulsion D on meeldiva sidruni maitsega vedel D3-vitamiin. Valmistatud stabiilse ekstra neitsi oliiviõli baasil, mida on emulgeeritud maksimaalse imenduvuse tagamiseks, mis tähendab, et tunned mõju oma tervisele kiiremini. Kuna sellel on meeldiv maitse ning sobib kasutamiseks kogu perele, siis on see läbi aastate olnud meie klientide lemmiktoode. 

Sirli Kivisaar:

See toode on olnud väga pikka aega meie enda ja ka klientide lemmik. Arvan, et põhjus peitub peamiselt selles, et see toode sisaldab juba emulgeeritud D-vitamiini, mis aitab sellel paremini omastuda, seda ka nendel, kellel mingil põhjusel võib olla probleeme rasvade omastamisega. Praeguseks on see toode läbinud suure uuenduskuuri, selle pakend on loodussõbralikum ja ka koostises on vähem koostisaineid kui varem. Kuigi sellel tootel on ühes tilgas vaid 1000 iud, on see tegelikult hea, sest see võimaldab paindlikumat kasutamist. Kellel on vaja D-vitamiini vähem, saab võtta vaid 1 tilga, kellel rohkem, saab võtta nt 4 tilka.