Olulisemad toitained igapäevaseks lapse tervise toetamiseks

Me teame igapäevaste toitainete kasust meie, täiskasvanute üldise tervise ja heaolu toetamisele ja see kehtib ka laste puhul. Nii nagu meie peame tagama, et keha saaks arenemiseks kõiki olulisi toitaineid, kehtib see ka laste kohta ning lapsepõlves hea toitumisalase vundamendi loomine võib tuua kasu kogu eluks.

Meie lai valik täiustatud ja tõhusaid lastele mõeldud toidulisandeid hõlmab põhivaldkondi, mis toetavad lapse arengut - vastsündinute toitumine, hea immuunsus, luude tervis ja kognitiivne areng.

Oleme uhked oma lastele mõeldud tootevaliku kvaliteedi üle, mille on kokku pannud BioCare kliinilise toitumise meeskond koos juhtivate praktikutega, et pakkuda kõrgeimal tasemel tooteid, mis sobivad igas vanuses alates imikutest kuni teismelisteni. Kunstlike värv- ja maitseaineteta, vedelal või pulbrilisel kujul mugavuse ja paindlike doseerimisvõimaluste tagamiseks.

 

Vitamiin D3 beebidele ja lastele 


D-vitamiin on oluline paljude kehasüsteemide tõhusaks toimimiseks, eriti laste immuunsuse ja kasvu toetamiseks. Meie beebidele ja lastele mõeldud vitamiin D3 on ideaalne valik igas vanuses lastele. See toode pakub D-vitamiini eelistatud vormi D3 ja on maitsev, puhta oliiviõli baasil. Igapäevane annus sisaldab 400 iu D-vitamiini, mida saab individuaalsete vajaduste rahuldamiseks suurendada.


Juhised:

Sobib alates sünnist

4 tilka otse keele alla või lisatuna vedelikele/toidule

Seda toodet ei tohi anda imikutele, kes tarbivad 500 ml või rohkem imikutele mõeldud piimasegu päevas, välja arvatud juhul, kui arst on seda soovitanud.

 Vitamiin D3 beebidele ja lastele

 

Multivitamiin lastele (pulber) 


Multivitamiin lastele  
on meie kõikehõlmav mitmekülgne toidulisand, mis on loodud väikelaste tervise toetamiseks alates 1. eluaastast. Igapäevane annus sisaldab laias valikus olulisi vitamiine ja mineraalaineid, sealhulgas D-vitamiini, kaltsiumi, rauda ja tsinki, mis on vajalikud sinu lapse kognitiivse arengu ja luude kasvu toetamiseks. Lisaks leiab sellest  peamiste toitainete eelistatud vorme, nagu folaat metüülfolaadina ja vitamiin B12 metüülkobalamiinina, mis tagab selle multivitamiini hea imendumise ja keha poolt omastamise. See on pulbri kujul, mida on kerge tarvitada, suurepärase banaanimaitsega ja seda saab vajadusel valivamate sööjate jaoks lisada väga lihtsalt erinevatele vedelikele (nt veele/mahlale) või toidule (nt jogurtile).


Juhised:

Sobib taimetoitlastele ja veganitele

Võib lisada vedelikele/toidule

Annus sõltuvalt vanusest:

1-6 aastat - ¼ tl päevas

7-14 aastat - ½ tl päevas

15 aastat+ - 1 tl päevas

 

Multivitamiin lastele

 

BioFlora beebidele 


Baby BioFlora
 on meie tipptasemel elusbaktereid sisaldav toode beebidele, mis sobib alates sünnist. Baby BioFlora on spetsiaalne kliiniliselt uuritud LAB4B bakterite segu, mida kasutati Swansea Baby uuringutes. Iga annus sisaldab 10 miljardit elusat bakterit koos GOS-iga (galakto-oligosahhariidid), mida leidub loomulikult ka rinnapiimas.


Juhised:

¼ teelusikatäit päevas (umbes 1 gramm) koos piimasegu/rinnapiimaga.

Kandke pulber puhta sõrme abil koos toiduga otse lapse suhu

Võib segada ka sooja piima või toidu sisse

Sobib alates sünnist

Sobib taimetoitlastele

Ei ole vaja hoida külmkapis

 

Bioflora

 

Marjamaitselised bakterid lastele 


Marjamaitselised bakterid lastele  
on ainulaadne mitmetüveline elusbakterite kooslus D3-vitamiiniga, mis toetab teie lapse immuunsüsteemi. Iga annus on pakendatud eraldi mugavasse kotikesse, mis on täidetud suurepärase marjamaitselise pulbriga, mis lausa sulab keelel! See on ideaalne valik valivamatele sööjatele. Iga kotike sisaldab 3 miljardit kliiniliselt uuritud Lactobacillus rhamnosus GG ja Bifidobacterium lactis tüve elusbakterit koos D3-vitamiini päevase annusega 300 iu-d.

 

Juhised:

1 kotike iga päev otse keelele

Sobib alates 3. eluaastast

Ei ole vaja hoida külmkapis

 

Marjamaitselised bakterid

 

OmegaCare laste kalaõli 


OmegaCare laste kalaõli  
on meie väga kontsentreeritud puhas kalaõli, mis on saadud anšoovistest ja sardiinidest, et pakkuda rikkalikult oomega-3 rasvhappeid, mis on ideaalsed Sinu lapse kognitiivse ja aju tervise toetamiseks. Iga portsjon annab optimaalse taseme asendamatuid rasvhappeid EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape). Stabiilsuse suurendamiseks kasutame ka antioksüdantide süsteemi nimega "Multox", et pakkuda võimalikult puhast ja rikkalikku kalaõli. See on vedelal kujul ja meeldiva apelsinimaitsega. See maitseb suurepäraselt otse lusikalt võttes või smuutidele lisatuna.


Juhised:

Enne kasutamist loksutage korralikult

Võib segada toidu või joogi, näiteks smuuti või jogurti sisse

Annus sõltuvalt vanusest:

Alates 1 aastast - ¼ tl (1,25 ml)

Alates 3 aastast - ½ tl (2,5 ml)

 

OmegaCare kalaõli lastele

 

Tutvu tõhusate ja kvaliteetsete toodetega laste tervise toetamiseks