CLA 90 kaps
32,57 €
Konjugeeritud linoolhape - toidulisand kaalulangetajatele. Toeta tervisliku kehakaalu kontsentreeritud linoolhappe preparaadiga! Kui seda tarvitada paralleelselt tervisliku toitumise ja treeningprogrammiga, võib see aidata alandada keha rasvaprotsenti ning luua trimmis ja sportilikuma välimuse. Kontsentreeritud linoolhape on saadud looduslikust värvohakaõlist, mis on oomega-6 rasvhapete allikas. Aitab kaasa ka immuunsüsteemi tervise säilitamisele ning üleüldisele paremale enesetundele.


Tootekood 5031013101755
Kategooriad Kehakaal, Sport
  • Konjugeeritud linoolhape on oomega-6 rea rasvhape
  • CLA võib aidata säilitada keha madalamat rasvaprotsenti ning luua parema toonusega figuuri
  • Aitab säilitada ka immunsüsteemi talitlust
  • Toimib kõige paremini, kui seda tarbida treeningprogrammi kestel
  • Üks kapsel sisaldab vähemalt 800 mg CLAd
  • Uuringud näitavad, et värvohakaõlist saadud CLA aitab vähendada keharasva ja ning suurendada lihasmassi, mille tulemuseks on saledam figuur.

KASUTUSJUHISED
1 kapsel kuni 3 korda päevas koos söögiga, või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Soovitav on lisaks tarbida ka multivitamiini.

TOOTEINFO
1 kapsel sisaldab:  
Konjugeeritud linoleenhape (CLA) min 80%           1000 mg
 
KOOSTISOSAD: värvohaka õli (oktadekadieenhappe allikas, sisaldab vähemalt 80 % konjugeeritud linoolhapet), kapsel: želatiin, glütseriin.

Higher Nature CLA on saadud värvohakaõlist ning sisaldab 34% c9, t10 ning 36% t10, c12 isomeere.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve, säilitus- ega lõhnaaineid.
Netokogus: 126g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...