Dr.Ofra Ayalon Aita!
11,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 49 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Dr. Ofra Ayaloni raamat sisaldab lootustandvat sõnumit: meis igaühes on olemas ressursid, et toime tulla raskete elusündmustega. Oma toimetulekuressursside avardamine tähendab kõigi kuue toimetulekukanali – kujutlusliku, uskumusliku (spirituaalse), füüsilise, afektiivse, kognitiivse ja sotsiaalse kanali – kasutamist.

Tegemist on 127-leheküljelise raamatuga, millest leiab praktilised juhendid grupitegevuste jaoks, et aidata lapsi stressiga toimetulekul, s.h. ka surma ja leinaga silmitsi seistes. See on raamat, mis võib olla kasulik abimees nii õpetajatele, sotsiaaltöötajatele, psühholoogidele kui ka psühhoterapeutidele, sisaldades  juhendeid lastega töötamiseks raske kaotuse või õnnetuse puhul.
Tootekood 9789949309559
Kategooriad Raamatud
Raamatu hind on 10 EUR + saatmiskulu  (Smartpostiga tellides 2,69 €)


Dr. Ofra Ayalon on rahvusvaheliselt tuntud stressi ja traumadega toimetuleku ekspert, vastavasisuliste raamatute autor ning Iisraelis asuva NORD COPE Keskuse direktor. NORD COPE Keskus pakub loovtreeninguid oma toimetulekuressursside avardamiseks nii üksikisikutele, perekondadele kui ka kogukondadele. Ta on töötanud traumakonsultandi ja koolitajana UNICEFIS, Punases Ristis ja teistes rahvusvahelistes traumakeskustes USA-s, Euroopas, Kagu- ja Kesk-Aasias.

Tema raamatuid ja artikleid on avaldatud üle maailma paljudes keeltes: heebrea, inglise, araabia, tai, soome, horvaatia, rumeenia, hispaania, vene, saksa, taani, norra, jaapani, korea, türgi ja nüüd ka eesti keeles.

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...