Estvita seedripähkliõli 100ml
10,18 €
Seedriõli toodetakse puhastatud pähklituumast külmpressimise meetodil. Käbide korjamise hooaeg on september-oktoober. Seedripähkli korjamiseks oodatakse õiget aega, st. kuni käbi saab vihmaveest immutatud ja puhub vali sügistuul. Pähklid puhastatakse käsitsi.

Siberi seedripähkliõli – ainulaadne looduslik toode millele ei ole analooge. Teda hinnatakse kõrgelt kasulikke aine ja ökoloogilisuse tõttu. Kõrge toiteväärtus, õrn aroom ja suurepärane maitse teevad seedripähkliõli ületamatuks taimseks õliks. Tema koostisesse kuuluvad valgud, süsivesikud, küllastunud ja küllastumata rasvhapped.

Seedripähkliõli – helde vitamiinide allikas:

    A-vitamiin
    B-grupi vitamiinid
    D-vitamiin
    E-vitamiin
    F-vitamiin

Regulaarne seedripähkliõli kasutamine on kasulik nii lastele (kasvava organismi arenguks ja tugevdamiseks) kui ka täiskasvanutele –  tervise ja nooruse säilitamiseks pikkadeks aastateks.
Tootekood 4742987010035
Seederpähkli õli – on ainulaadne looduslik toode, mida peetakse delikatessiks. Ka praegu ületab see oliiviõli paremaid sorte. Soovitatav on lisada seedriõli salatitesse, et anda neile hõrku maitset. Seedripähkli õli on ökoloogilisest puhas toode, sisaldab hulgaliselt inimeseorganismile vajalikke aineid: häid rasvhappeid, valke, süsivesikuid, vitamiine A, B, E, D, F; 14 aminohapet ja 19mikroelementi.

Vitamiin E sisaldusega ületab seedriõli oliiviõli 5-kordselt ja kookoseõli 3-kordselt. Seedriõli on hea südamehaiguste ning insuldi profülaktikaks. Soodustab piima tekkimist rinnaga toitvatel naistel. Seedriõlis sisalduvad B-vitamiinid normaliseerivad närvisüsteemi, parandavad vere koostis ja mõjuvad hästi nahale.  Vitamiin B1 tõstab organismi vastupanuvõimet radioaktiivsete kiirgustele. Mikroelementide kompleks on vereringe stimulaator, mis on vajalik hemoglobiini tekkimisel.

Kuid kõige tähtsam – seedriõli on vitamiini F kontsentraat – seda on seedriõlis kolm korda rohkem, kui apteegis müügil olevate kalarasva põhjal valmistatud toodetes. Seedriõli tarbimine kaitseb nahka vananemise eest, teeb selle pringiks ja elastseks. Eriti kasulik on seedriõli inimestele, kes kannatavad nahahaiguste, kiillaspäisuse, juuste ja küünte hapruse käes. Samuti inimestele, kes töötavad kohtadel, mis nõuavad kõrgendatud energiakulu. Väga kasulik on seedriõli regulaarne tarbimine lastele kasvava organismi täisväärtuslikuks kujunemiseks.

Kasutamine:
Haiguste profülaktikaks võetakse seedriõli sisse üks teelusikas tühja kõhuga 30 minutit enne sööki. Kui on soov ja vajadus, siis võib võtta 3-4 korda päevas. Ranget doseeringut ei ole, kuna seedriõli on inimesele loomulik toiduaine. Soovitatav on lisada seedriõli salatitesse, et anda neile hõrku maitset.

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...