Koolitus- Aitad ennast, aitad ka teisi! Tallinnas 5. nov. 2019
72,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 49 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Tule täida oma professionaalsete oskuste tööriistakasti Inglismaalt pärit kogenud praktiku, koolitaja ja Blob-sarja väljatöötaja Pip Wilsoni käe all! Pip Wilson: „Pole olemas sellist asja nagu keeruline inimene, on olemas vaid keeruline
käitumine“

Toimumisaeg ja koht: TALLINNAS 5. novembril 2019 kell 10.00 – 16.00 (toimumiskoht täpsustamisel)
Tootekood 38310026160938
Kategooriad Metafoorkaardid
Koolituspäev on kogemuslik, kus Pip Wilson ei pea loengut selle klassikalises mõttes. Koolituspäeva eesmärk on tõsta teadlikkust ja arendada „oskusi“, mida saab kanda üle oma igapäeva- ja tööellu. Koolituspäev saab olema nauditav ja interaktiivne, kuhu iga osaleja toob kaasa enda unikaalse elukogemuse, mis teeb meid kõiki korraga nii õpetajateks kui õpilasteks. Mõlemas rollis näeb end ka koolitaja Pip Wilson. Ta kasutab koolitusel töömeetodina gruppides tööd, lühifilme, Blob-sarja tööriistu ja küsimusi, mille abil stimuleerida osalejate arengut ning lisada uusi meetodeid oma professionaalsesse „tööriistakasti“.

Koolitus on inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde.

Pip Wilson on kaunis hing, kes enda kohta ütleb, et ta sai täiskasvanuks alles 40. aastaselt. Tema kogemustepagasisse kuulub töö Inglismaa tänavagängide, Hells Angels´i (Põrguinglid), erivajadustega inimeste, narkomaanide ja alkoholiprobleemiga inimestega. Ta on juhtinud vabatahtlikku organisatsiooni, kus töötas 150 inimest ja 200 vabatahtlikku, et toetada 172 puuduses elavat noorukit. Pipi kehal on rohkem enda sõnul arme kui elu jooksul kokku kogutus tunnistusi. Ta usub, et haavatavus on tugevus, mitte nõrkus. Pip on mitmete raamatute autor, s.h. kuulsa Blobide puu sarja looja, mille abil on võimalik avada kõige tugevamalt suletud süda ja algatada avatud vestlus olenemata kultuurilisest taustast ja kontekstist. Pip töötab hetkel vabakutselise koolitajana nii era- kui vabatahtlikus sektoris.

Sihtgrupp: sotsiaaltöötajad, mänguterapeudid, karjäärinõustajad, psühholoogid, eripedagoogid, õpetajad jt laste ja täiskasvanutega tegelevad spetsialistid.

Ühepäevase koolituse hind registreerudes enne 21. oktoobrit 72 EUR, alates 22. oktoobrist 80 EUR.

NB! Kui koolituse eest soovite arvet riigiasutusele, palume koolitusele registreeruda e-meili teel, kirjutades aadressile kadri@vianaturale.ee

E-poest tellides valige transpordi alt: TULEN ISE JÄRELE

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...