Tugev keha – terve nahk, luud ja liigesed toitumise abil


webinar Tugev keha – terve nahk, luud ja liigesed toitumise abil


Registreeru TASUTA webinarile "Tugev keha - terve nahk, luud ja liigesed toitumise abil" SIIN.

TUTVUSTUS

Kehastruktuurist sõltub kõik, see on kehafunktsioonide alustala.

BioCare toitumisterapeudid Chris Newbold ja Marta Anhelush räägivad TASUTA veebiseminaril lähemalt meie “sidekoest”, eriti luudest, liigestest ja nahast ning kuidas toitumise abil saavutada tugevat keha ja paremat tervist.

Inglise keelest tõlgib Via Naturale funktsionaalse toitumise terapeut Sirli Kivisaar.


CHRIS NEWBOLD 
on kogenud toitumisterapeut, kes on töötanud nii riiklikus meditsiinisüsteemis kui ka erapraksises, keskendudes peamiselt naturopaatilisele ja holistilisele toitumisteraapiale. Ta on töötanud BioCare’ toitumisterapeutide meeskonnas alates 2006. aastast ja hetkel tegutseb toitumisstrateegiate osakonna juhina, aidates arendada brändi toitumisalast visiooni, sealhulgas toodete arendust, adaptiivse tervise mudelit ning praktikutele mõeldud koolitusi.


MARTA ANHELUSH Marta Anhelush on õppinud Inglismaal Naturopaatilise Meditsiini Kolledžis. Ta tegutseb erapraksises ning kuulub BioCare’ kliinilise toitumise meeskonda. Marta kirg on toitumine ja see, kuidas aidata saavutada inimestel parim tervis keha ja vaimu vahelisi seoseid arvestades.

Aeg: 5. mail kell 13.00


Sihtgrupp:
toitumis- ja tervisehuvilised, toitumisspetsialistid, arstid ning loodusravi terapeudid.


Registreeru TASUTA webinarile SIIN. 

Veebiseminar salvestatakse ning järelvaatamise link saadetakse registreerunutele järgneval päeval.


Lisainfo:
sille@vianaturale.ee; +372 58667611


***

Vahendame BioCare ja Higher Nature maailmatasemel koolitusi professionaalidele (toitumistnõustajad, terapeudid, arstid) kui ka tervisehuvilistele. Suuremad Higher Nature ja BioCare koolitused toimuvad 1-2 korda aastas.

Laen...