Lausete lõpetamise kaardid II
16,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Lause lõpetamise kaardid on loovad, paindlikud ja mängulised abivahendid lapsega kontakti saavutamiseks ning eneseväljenduse toetamiseks nii lapsevanematele kui ka lastega töötavatele spetsialistidele. Alustatud lause kaardil toetab eneseväljendust ka raskematel teemadel (trauma, lein,muutused perekonnas) rääkimisel, andes võimaluse sõnastada ja väljendada oma mõtteid ja tugevaid tundeid.

Kaardipakis on 60 lõpetamata lausega kaarti. Lähtuvalt vanusegrupist ja/või eesmärgist saab sorteerida kaardipakist välja sobivad kaardid või kombineerida kaarte varasemalt ilunud kaardipakiga "Lausete lõpetamise kaardid (2014)".. Kaardid on sobilikud kasutamiseks alates 5. eluaastast.

Koostanud: Angela Jakobson, Annika Pakk

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).
Tootekood 38310026160327
Kaartide kasutamise võimalused:
  • Osalised võtavad kaarte pakist järgemööda, asetavad võetud kaardi enda ette ja lõpetavad sellel oleva lause. Mäng lõpetatakse, kui kaardid on otsas või kui osalised otsustavad mängu lõpetada. Kaardid, millel on sama pilt, moodustavad paari. Mängu lõpus saab mängija vaadata, mitu paari ta kokku sai. Kaardipakk sisaldab 4 lisakaarti, mida saab oma soovi järgi kujundada.
  • Laps valib välja kaardid, millele ta soovib, et ta mängupartner vastaks. Samuti valib täiskasvanu välja kaardid, millele ta soovib, et laps vastaks.

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...