Marjamaitselised bakterid lastele TESTER
0,00 €
Uus marjamaitseline toidulisand lastele. Mõnusa maitsega suus sulav pulber.  Sisaldab 3 miljardit elusbakterit Lactobacillus rhamnosus GG ja Bifidobacterium lactis koos D3-vitamiiniga, mis aitab hoida immuunsüsteemi talitlust normaalsena. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

NB! Iga tellimuse kohta on võimalik maksimaalselt 1 tester.


Tootekood 38310026160698
Sisaldab laialdaselt uuritud bakteritüvesid Lactobacillus rhamnosus GG ja Bifidobacterium lactis, mis on spetsiaalselt valitud tänu rohkele tõendusmaterjalile efektiivuse ja stabiilsuse koha. Bakterite arv 3. miljardit on garanteeritud kuni säilivusaja lõpuni ning toodet ei pea hoidma külmkapis.

Mõnus marjamaitseline pulber on loodud spetsiaalselt lastele - suhu valades sulab pulber keele peal. Selle toote manustamisel ei ole vaja kasutada vett. Väiksematele lastele andes võib pulbrit siiski soovi korral ka toidu või veega segada.

Toode on pakendatud väikestesse kotikestesse, mida saab kasutada ka kodust eemal olles, näiteks teel lasteaeda või kooli. Hea kotti pista!

Sobib lastele alates 3. eluaastast. BioCare® Children's Red Berry BioMelts™ ei sisalda kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid. Magustatud hambasõbraliku prebiootilise ksülitooliga. Sobib ka taimetoitlastele. Piimavaba. 

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...