Metafoorkaardid OH
Toome maale ja müüme suurimat valikut metafoorkaarte Eestis. Metafoorkaardid sobivad väga hästi kasutamiseks juhul, kui igapäevatöö on seotud inimeste nõustamisega. Praeguseks on need kaardid leidnud tee paljude psühholoogide, psühhoterapeutide ja coachinguga tegelejate tööriistakasti, neid kasutavad ka karjäärinõustajad, sotsiaaltöötajad ja õpetajad.

Turustame Eestis Oh-kirjastuse kaarte. Oh-kaartide seas on palju erinevate maade kunstnike poolt joonistatud kaarte, kolme kaardipaki loomisel on oma ideedega olnud abiks ka Iisraeli kriisipsühholoog Ofra Ayalon. Nende kaartide hulgast hulgast leiab iga kaartidehuviline endale meelpärase paki.

Lisaks pakume laia valikut Blob-kaarte kirjastuselt Taylor and Frances Group. Blobid on vahvad tegelased, kes on sootud ja eatud ning nad annavad läbi kaartide meile võimaluse suhelda kasutades kahte peamist suhtlemisvahendit, mille me lapsena ära õpime – kehakeel ja tunded. Enne veel, kui õpime rääkima või kirjutama, oleme me kõik õppinud lugema oma vanemate näoilmeid ja väärtustama seda, kui meid hoitakse ja kallistatakse. See tähendab, et Blobe saavad kasutada igas vanuses inimesed. Juba 4-aastased lapsed on ennast suutnud nende „naljakate inimeste“ tunnetega samastada.

Metafoorkaardid võimaldavad läbi erinevate  kujundite ja metafooride leida seoseid ning tõmmata paralleele elu rõõmude ja muredega. Samuti saab nende abil otsida lahendusi oma probleemidele. Kuid tegemist pole ennustuskaartidega. Need avavad tee inimese sisemaailma – kaartidel olevate piltidega tekkivad assotsiatsioonid aitavad saada kontakti lapsepõlvemälestuste, teadlike või allasurutud kogemuste ja tunnetega ning enesearengu teel edasi liikuda. Iga inimene vaatab kaartidel olevaid sümboleid läbi isikliku ja unikaalse elukogemuse, mistõttu võib ka kaartidel olevate piltide interpretatsioon olla väga erinev. Seetõttu on töös metafoorkaartidega oluline mitte anda hinnanguid, vaid austada ja aktsepteerida teise inimese unikaalset kaartide tõlgendust.

Soovid saada metafoorkaartide edasimüüjaks? Võta ühendust kadri@vianaturale.ee

 Tutvu metafoorkaartide valikuga e-poes

Laen...