Metafoorkaardid 1001
18,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

55 piltkaarti avastamaks 1001 öö lugusid
Kanadalannast kunstnik Andrèe Pouliot on teinud toreda paki kaarte: 55 peent kaardi vormis maali kujutamas müstilist Idamaad. 1001 äratab meis üles iidse lugude vestmise. Iga kaart on filigraanne värav saalitäide assotsiatsioonidesse. Iga pilt on nagu lendav vaip, mis viib meid veel korra kuupaistest valgustatud kambrisse, kus kuninga hirmuäratav süda sai võidetud vapra ja targa ning samavõrra ilusa naise vestetud lugudega. 1001 imetabase loo väljamõtlemisega niisama paljudeks unetuteks öödeks säästis Šeherazade oma elu igaks päevaks ja järgnevaks jutuvestmise ööks. 1001 kaartidega saame meiegi hakata lugude leiutajateks, kus kõik on võimalik ja ühtki lugu ei räägita kaht korda. Iga paki segamisega uuenevad võimalused ka kujutlusvõime saab tiivad!
Tootekood 38310026160109
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised

Jah

1001 öö muinasjuttude kultuuripärandit kandev kaardipakk, mis algselt just loovuse ja jutuvestmise harjutamiseks mõeldud. Kuid kombineerides seda terapeutilise tööga, on tulemused väga head - pildi ja sümboli keel töötab igal juhul. Kellele meeldib Pärsia, India ja Araabia hõnguline esitlus, on leidnud just õige paki. 
Kaartie kasutamise juhendi leiate siit

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).
 

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...