Metafoorkaardid Bosch
40,27 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

"Lõbude aeg" 65 täisvärvides kaardi peal (piiratud väljalase, must karp, kuldne kiri)


Oma maaliga "Lõbude aeg" lõi Hieronymus Bosch (ca. 1450-1516) mälestise keskaegse Euroopa hirmudest, lootustest ja fantaasiatest. Olles läbi piltide lugude jutustamise meister, lisas ta oma loomingule muinasloolised koletised ja fantaasiaelukad ning ka oma ajastu inimesed ja kultuuri, kelle kujutlustes need tegelased elasid.

BOSCH kaardipaki 65. kaardil on Hieronymus Boschi tervikmaal. Iga kaardi pealt leiab tükikese detailirohkest maalist. Kaartidest on võimalik kokku laduda ka tervikmaal. Juba enam kui 5 sajandit on Boschi tööd inspireerinud kunstnikke ja kunstiaramastajaid. Need kaardid avavad uue ukse tema maailma ning viivad meid jalutuskäigule läbi ühe läänemaailma kunstiajaloo kuulsaima maali. 
Tootekood 38310026160870
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised
NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...