Metafoorkaardid COPE
24,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

88 piltkaarti - kriisist tervenemiseni
Tänane maailma vajab rahu loomiseks kõiki tööriistu, mida vähegi suudame välja mõelda. COPE caardid on Venemaa kunstniku, Iisraeli terapeudi ja Saksa kirjastaja ühistöö. Paki pildid viivad sügavate sisemiste kurbuse ja rõõmu lugudesse ning juhivad neid väljendama ning jagama. Pildid pole ajakirjanduslikult päevakajalised, pigem kannavad nad endas sündmuste emotsionaalset sisu. Esilekutsuvate piltidena on nad end juba üle maailma tõestamas ja tunnustust kogumas. Teekond traumast tervenemisse on kujutatud tema ilusa ja mitmetahulisuses. Iga COPE pakiga on kaasas juhend trauma tervendamise teoreetilise tausta ja kasutamise näidetega. COPE kaardid töötavad hästi ka kõigi teiste sama ?anri kaartidega koos.

NB! Metafoorkaarte ei saa tellida maksikirjana. Neid saame Teile saata Smartpostiga või Omniva standardpakina (transpordi menüüs "Omniva").
Tootekood 38310026159828
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised

Jah

Metafoorkaartide juhenditega saate tutvuda siit

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...