Metafoorkaardid ...ET SEXUS
35,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Tegemist on ainulaadsete metafoorkaartidega, mis sobivad kasutamiseks nii psühholoogidele, psühhoterapeutidele kui ka tavainimestele  enesearengu toetamiseks. „…ET SEXUS“ metafoorkaarte saab kasutada klientidega alates 18. eluaastast ning need on abimeheks selliste delikaatsete teemade puhul nagu seks, seksuaalsus, truudusetus, kuid ka lahutus, suhtekriisid. Kaartide pealt võite leida kujutisi, mis sümboliseerivad ressursse, manipuleerimist, mängu, vajadusi, õnne ja õnnelikke suhteid, kriise, hirme jne.
Tootekood 38310026160743
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised

Jah

Kaardipakk koosneb 111 kaardist, selles leidub nii pildi- (70 tk) kui sõnakaarte (41 tk). Sõnakaardid on venekeelsed, kuid kaartide juhised ja sõnatõlked leiate siit Eestikeelne juhis on ka kaardipakis kaasas.

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga). 

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...