Metafoorkaardid Lydia Jacob Story
34,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

55 segatehnikas kollaaži Raymond E. Waydelichilt.
Alsassi kunstnik R. E. Weydelichilon kirg oma loominguks kombineerida leitud esemeid maalimisega. Ta lõi 55 kaardisuurust särtsaka huumoriga vürtsitatud meistriteost just selle mänguliste tööriistade žanri jaoks. Olles iseseisev kunstiteos, on iga Lydia Jacobi loo kaart lähtekohaks süreaalsesse maailma, uude ja tundmatusse ruumi, kus asub mäletamist väärt kogu inimesi, loomi, taimi ja (tõenäoliselt) elutuid esemeid. Kokkutooduna elavate maastikute, müstiliste tekstide ja hämmastavate kaartide taustale, kutsuvad Lydia Jacobsi maailma elanikud seoseid tegema ja leiutama koos nende loojaga - meie fantaasia võib võtta järje üle sealt, kus kunstnik lõpetas. Kaardid võivad meid inspireerida mõtisklevaks naudinguks nagu ka aktiivseks loovuseks, näiteks jutuvestmiseks, teatriks, tantsuks jne.

Tootekood 38310026160110
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised
Omapärase käekirjaga segatehnikas kollaažid sobivad väga erinevateks töödeks - koolitusele jääsluatajaks, enesetutvustuseks või kokkuvõtete tegemiseks. Tugevaim külg neil kaartidel on mängulised võimalused. Metafoorkaartide juhised leiate siit

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...