Metafoorkaardid NAINE
29,56 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Kaardipakk, mis on mõeldud sel leks, et aidata naisel uurida siin maailmas tegutsemisel tekkivaid tundeid, seisundeid ja üleelamisi ning väljaselgitada naise erinevaid rolle ja allisiksusi, mis ühes või teises olukorras aktiivseks muutuvad.

Kaardipakis on 120 kaarti, millelt leiab nii Venemaa kui rahvusvaheliste kunstnike ja fotograafide teosed. Igal kaardil on välja toodud ka kunstniku nimi. Kaardipakis ei leidu mitte ainult naise positiivseid ressursse sümboliseerivat pildimaterjali, vaid ka negatiivseid, teravaid, vastuolulisi kaarte, et anda võimalus tegeleda võimalikult paljude erinevate küsimustega.
Tootekood 38310026160768
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised
Neid kaarte võib kasutada psühholoogi juhendamisel nii grupis kui ka vastuvõtul üksikisikuga. Kaardid on mõeldud töötamiseks peamiselt naistega, kuid neid võib kasutada ka töös meestega, perenõustamisel või isegi lastega. Näiteks selleks, et aidata mehel identifitseerida, millises naise rollis mees oma abikaasat/tüdruksõpra/armukest näeb jne. Kuidas ta ühte või teise naisesse oma elus suhtub?

Lastel võib paluda piltide sealt valida välja oma ema ning uurida nendevahelisi suhteid. Lisaks võib neid kombineerida ka teiste kaardipakkidega sarjast „Läbi kunstniku silmade“ – mees, armastus, lapsepõlv. Nende kaartide abil saab uurida sugupoolte-, laste- ja vanematevahelisi ning perekondikke suhteid. Metafoorkaartide abil on võimalik enda kohta palju uut, vahel ka ootamatut, teada saada. Loe lähemalt meetodite kohta, mida kaardipakiga töötamisel kasutada siit

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

 Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...