Metafoorkaardid Traumad
28,55 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Kaardid kriiside ja traumadega töötamiseks
Autor: Irina Fjodorova

Metafoorkaardid „Traumad“  on mõeldud tööks sügavate traumaatiliste kogemuste ja negatiivsetest psühholoogilistest olukordadest väljapääsude otsimiseks. Kaardipakis on 110 pildikaarti suuruses 70x100 mm.
Tootekood 38310026160753
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised
Kaardipakk koosneb:
- 90 kaardist, mis sümboliseerivad erinevaid psühholoogilisi ja füüsilisi traumakogemusi ning nendega seotud emotsioone
- 20 kaardist, mis sümboliseerivad minevikutraumade kogemuste kõrvaldamist

Inimene, kes on kogenud minevikus midagi traumeerivat, hoiab neid mälestusi endast teadlikult ja alateadlikult eemal. Sel juhul on oma isiksuse traumadega seotud osa reeglina isoleeritud ning selle isolatsioonis hoidmine nõuab väga palju jõudu ja energiat.

Antud kaardipakk aitab suhteliselt lihtsalt ületada kliendi vastupanu, lasta tal väljendada varem kogetud valu ja viha, mis omakorda aitab terapeudil valida õige strateegia inimese psühholoogilise seisundi parandamiseks. Kaardid on mõeldud kasutamiseks professionaalidele, kellel on oskused tööks traumadega. Enne otseselt traumadega tegelemisse sukeldumist mille jaoks on antud kaardipakk loodud), on vaja töötada ressurssidega, et kliendil oleks millele toetuda.  Peale traumaga töötamist, on kindlasti vaja töötada ka selle osaga, mida nimetatakse „traumade ületamiseks“ ning taas kord pöörduda tagasi ressurssidega tegelemise juurde. Klienti ei tohi jätta negatiivsesse trauma taas läbielamise meeleseisundisse! Klient peab teie juurest lahkuma lootuse ja kergendustundega.

Kaarte võib kasutada psühholoogi juhendamisel nii grupis kui ka vastuvõttudel üksikindiviididega.  Kaartide sõltumatu kasutamine ilma piisavate teadmiste ja oskusteta ei ole soovitatav.

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...