Milowe kaardid tööks lastega
32,40 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

MILOWE metafoorkaardid pakuvad ühtset meetodit lastega töötamiseks, kasutades ilusaid käsitsi joonistatud kaarte. Läbi arengut toetavate mängude on võimalik muuhulgas tugevdada lapse (ka täiskasvanute) kujutlusvõimet ja loovust, olla avatud uutele lahendustele ning õppida reegleid ja toetavat suhtlust. Need omadused annavad aluse, millele laps saab täiskasvanuelus toetuda.

MILOWE aitab lapse arengut toetada läbi mitme tasandi: läbi teadliku suhtluse; läbi sotsiaalsete, emotsionaalsete, keeleliste, matemaatiliste ja loovate oskuste arendamise; läbi lapse enesekindluse tugevdamise, iseseisvuse õpetamise ja järk-järgulise vastutuse üleandmise.

MILOWE on meie UNISTUS ja IDEE, kuidas lapse arengut algusest peale läbi kõige loomulikema tegevuste (nagu liikumine, lõbutsemine, positiivsete emotsioonide tundmine) toetada.Tootekood 38310026160872
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised
Kaartide kasutamise juhistega saad tutvuda siin: https://vianaturale.ee/index.php/metafoorkaartide_juhised

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...