Oregaano õli 90 kaps
23,44 €
Oregaano eeterlik õli aitab hoida soolestiku mikrofloorat ning seedimist normaalsena. Peamisteks aktiivseteks komponentideks on karvakrool ja tümool. Oregaano õli kapsli kujul on lihtsam võtta kui tilkadena, kuna kapslid jõuavad otse soolestikku, jätmata suhu tugevat oregaano maitset ja kuumatunnet.Tootekood 5031013105845

Jah

KASUTUSJUHISED
Võtke 1 kapsel 3 korda päevas (lastele vanuses 6-15 a. 1 kapsel päevas) koos söögiga, suurendades kogust järk-järgult, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitusele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Ei soovitata rasedatele, rasedust planeerivatele või rinnaga toitvatele isikutele, samuti koliidi, gastriidi või mao- või soolestiku haavandite korral.
 
Üks kapsel sisaldab tüüpiliselt:  
Oregaano õli 50mg
(minimaalselt 35% karvakrooli ja 25% tümooli)  
KOOSTISOSAD:
sojaletsitiin, taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, oregaano (Origanum vulgare) eeterlik õli (sisaldab minimaalselt 35 % karvakrooli ja 27,5 % tümooli).

Ei ole lisatud suhkrut,  soola, tärklist, nisu, gluteeni, maisi, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve, lõhna- ega lõhnaaineid.

Ei soovitata rasedatele, rasedust planeerivatele või rinnaga toitvatele isikutele, samuti koliidi, gastriidi või mao- või soolestiku haavandite korral.
Originaalnimetus: Oregano Oil
Netokogus: 53g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...