Resilio metafoorkaardid
31,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

99 piltkaarti stressist ja paindlikkusest, lisaks 44 pilti erinevatest loomadest
99 pildikaarti peegeldavad igapäevaelu stressoreid ja avavad võimalused lõõgastumiseks. Igapäevased pinged võivad olla nii stimuleerivate elueliksiiridena kui valusate kannatustena, lõppedes halva tuju, ärritumiste või isegi haigusega. Kuidas leiaksime oma ressursid, et end koormast vabastada? 44 loomapilti sümboliseerivad omadusi, mis aitavad meil üles leida ja tugevdada oma paindlikkust. Kujundlikult pakuvad nad meile emotsionaalset ja/või ideelist tuge. Kõik 143 erksavärvilist kaarti on maalinud mitmekülgne Tšehhi akvarellist Emilie Marti.
Tootekood 38310026160352

Jah

Nagu kõiki OH Publishing kaarte, saab ka RESILIO pakki kombineerida teiste OH-žanri kaartidega. Kaarte saab kasutada individuaalselt, et näiteks stressipäevikut pidada. Professionaalse väljundina saab RESILIOt kasutada dogmavaba tööriistana teiste aitamiseks – erapooletul ja hinnanguvabal moel – äratamaks inimeste sisemised lood. Vaata täpsemaid juhiseid kaartide kasutamiseks siit

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...