Šokolaadi-apelsini smuuti lastele

Laste smuuti

On sul raskusi lapsele vitamiinide andmisega? Lapsed võivad toidu suhtes väga valivad olla. Koostasime maitsva šokolaadismuuti, mis aitab lapse toidulauale kasulikke toitaineid lisada!

Smuutid on väga mõnusad ja meeldivad nii täiskasvanutele kui ka lastele. Lisaks on neid tore koos valmistada. Olme siia smuuti sisse ära peitnud väga kasulikke toitaineid, näiteks uue kontsentreeritud apelsinimaitselise laste kalaõli OmegaCare mis annab smuutile mõnusa apelsini maitse. Šokolaad ja apelsin on ju fantastiline kooslus?

Oomega-3 rasvhappeid nagu EPAt ja DHAd ei suuda keha ise toota. Neid asendamatuid rasvhappeid peame saama toiduga.  Paljud lapsed ei ole nõus kala sööma, aga hädavajalik oleks süüa nädalas tarbida vähemalt 1-2 portsjonit kala (näiteks makrelli, lõhet, anšooviseid). Asendamatud rasvhapped on vajalikud lapse kognitiivsete võimete jaoks ning aitavad vältida unetust ning põletikke.

Kui soovid veelgi enam toitaineid smuuti sisse ära peita, siis lisa banaanimaitselist Laste multivitamiini pulbrit, et mis sisaldab tsinki ning A-,C- ja D- vitamiine, mis on väga kasulikud immuunsüsteemi toetuseks.

 


Kalaõli ja laste multivitamiin smuuti sisseRetsept

2-inimesele

Valmistusaeg: 5 minutit


Koostisosad

Töötle blenderis ühtlaseks ja naudi!

Laen...