True Food kaltsium ja magneesium 60 tab
16,39 €
Kaltsium ja magneesium suhtes 1:1. True Food kaltsium ja magneesium on saadud fermenteeritud toidupärmile (Saccharomyces cerevisiae) aktiivsete komponentide lisamise teel. Selline kompleks on parima imenduvuse ja biosaadavusega. Kaltsium ja magneesium on vajalikud luude ja hammaste normaalsena hoidmiseks. Kaltsium ja magneesium soodustavad  normaalset energiatootmist. Seega ei ole seda toodet vaja tarbida nii suures annuses kui standardseid anorgaanilisi kaltsiumi- ja magneesiumilisandeid.

Jah

KASUTUSJUHISED
2-6 tabletti (lapsed vanuses üle 8 aasta 1-3 tabletti) päevas koos toiduga või söögiaegade vahel, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust.Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Kaks tabletti sisaldavad tüüpiliselt:   %*NRV-st 
Kaltsium 120mg 15%
Magneesium   120mg 32%
*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD: Patenteeritud segu -  ensüümidega eelseeditud ja toidupärmi Saccharomyces cerevisiae’ga seotud (sisaldab soja) magneesiumkloriid ja kaltsiumkloriid; looduslik Lithothamnion calcarea (merekaltsium), täiteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, katteaine: metüültselluloos, glütseriin, looduslikud vanilje lõhna- ja maitseained (agaavisiirup; lõhnaine: vaniljeekstrakt, toiduvärv: karamell).

TRUE FOOD™ Calcium & Magnesium sisaldab ka B-vitamiine, beetaglukaane, glutatiooni, koliini, inositooli, aminohappeid ja fütotoitaineid, mida leidub looduslikult toidupärmi (Saccharomyces cerevisiae) rikkalikus toidubaasis. Sahharomyces cerevisiae on kasvatatud GMO-vaba soja baasil. Toidupärmi seinad on õrnalt papaia ensüümidega lõhustatud, et vabastada pärmirakkudes leiduvad toitained. 

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.
EI OLE LISATUD soola, nisu, gluteeni, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.

Originaalnimetus: True Food Calcium & magnesium
Netokogus: 101,9g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...