HN Foolhape 90 tab
7,26 €
Folaat aitab kaasa normaalsele aminohapete sünteesile, normaalsele vereloomele, homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja paljudele muudele funktsioonidele. On leitud, et foolhape aitab kaasa kudede kasvule naise organismis raseduse ajal - raseduse planeerimisel ja rasedatel soovitatakse tarbida 400mcg foolhapet päevas.
Tootekood 5031013102707

Jah

KASUTUSJUHISED: Võtke 1-2 tabletti päevas koos söögiga või söögiaegade vahel või vastavalt tervisespetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatavat päevast annust. Soovitav on tarbida koos multivitamiini või B12- vitamiiniga. 

Sellist kogust foolhapet tuleks tarvitada ainult lühikese perioodi vältel, väljaarvatud juhtudel, kus ollakse rase või planeeritakse rasedust.
 
Üks tablett sisaldab tüüpiliselt:  
Foolhape 400 mcg
KOOSTISOSAD:
täiteaine: looduslik Lithothamnion calcarea, täiteaine: mikrokristalliline tselluloos, maisivalgust kate, taimne paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, taimne steariinhape, foolhape (pteorüülglutamiinhape vormis).

Ei ole lisatud: suhkrut, soola, sojat, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke toiduvärve-, säilitus-ega lõhna- ja maitseaineid.
Originaalnimetus: Folic Acid
Netokogus: 25,4g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...