Meie juures saad pöörduda toitumisterapeudi või funktsionaalse toitumise terapeudi vastuvõtule.

Toitumisterapeut aitab sind tervisliku toitumise alase nõu saamisel, kaalulangetamisel või selliste terviseprobleemide puhul nagu südame-versoonkonna haigused (kõrge kolesterooli tase, vererõhuprobleemid), diabeet, aneemiad, neerupuudulikkus, osteoporoos, allergia, vähk (koostöös funktsionaalse toitumise terapeudiga), podagra, reflukstõbi (GERD), ärritatud soole sündroom, tsöliaakia, bariaatrilised operatsioonid.

Funktsionaalse toitumise terapeudi vastuvõtule ootame sind juhul, kui soovid saada toitumisalast nõu autommuunhaiguste, neurodegeneratiivsete haiguste, psüühikahäirete, nahahaiguste, liigesehaiguste, seedesüsteemi haiguste ja häirete, peavalude jt terviseprobleemide korral.Vastuvõtule registreerumine:
+372 5071255 info@vianaturale.ee


Toitumisterapeut Eliisa Lukk


Eliisa Lukk,
toitumisterapeut/funktsionaalse toitumise terapeut

On omandanud Tartu Ülikoolis teadusmagistrikraadi molekulaar- ja rakubioloogias. On lõpetanud Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis funktsionaalse toitumise nõustaja õppe (1170 tundi) ja funktsionaalse toitumisterapeudi õppe. Alates 2016. aastast on ta Tervisekoolis toitumisnõustajate ning -terapeutide koolitaja. Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni liige.

 Loe pikemat tutvustust siitToitumisterapeut Triin Muiste


Triin Muiste
, toitumisterapeut 

Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse asutajaliige ja juhatuse liige. On lõpetanud Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis toitumisteraapia õppe, Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise magistriõppe (2010) ning Eesti ja Soome-Ugri keeleteaduse eriala bakalaureuseõppe (2006) ning Tartu KHK-s turismikorralduse eriala (2000). Igapäevase töö raames võtab vastu kliente, viib läbi erinevaid toitumisloenguid ja töötubasid.

Loe pikemat tutvustust siit

                
                                                


Sirli Kivisaar
, funktsionaalse toitumise terapeut

Via Naturale tegevjuht, funktsionaalse toitumise terapeut ja psühhoterapeut. Koolitab ka toitumisnõustajaid ja mänguterapeute Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis. Ta on ajakirja Toitumisteraapia pikaajaline kaasautor, kirjutanud artikleid nii toitumise kui psühholoogia teemadel mitmetesse Eesti meediaväljaannetesse. Ta on raamatu "Laste toitumine ja tervis" kaasautor. Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni asepresident.

 

Loe pikemat tutvustust siit

Arst-toitumisterapeut Annely Soots


Annely Soots
, funktsionaalse toitumise arst-terapeut

Annely Soots on funktsionaalse toitumise arst-terapeut ja psühholoog. Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni president. Töötab Annely Sootsi Koolituse ja selle allüksusena tegutseva Tervisekooli direktori ning õppejõuna. Ajakirja Toitumisteraapia peatoimetaja.

Loe pikemat tutvustust siit

Registreeru vastuvõtule

Laen...