True Food B kompleks 90 tab
25,32 €
Sisaldab kõiki B-grupi vitamiine ning C-vitamiini. True Food B-kompleks on saadud fermenteeritud toidupärmile (Saccharomyces cerevisiae) aktiivsete komponentide lisamise teel. Nii saadakse B-kompleks tõelise toidu kujul, mis on parima imendumise ja biosaadavusega. Ühe tableti toime on võrreldav 75-100mg standardsete B-vitamiini lisanditega.

Tootekood 5031013100987
KASUTUSJUHISED
Täiskasvanud ja lapsed vanuses üle 8 aasta 1 tablett päevas koos toiduga või söögiaegade vahel, või vastavalt tervishoiuspetsialistisoovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli  ning tervisliku elustiili asendajana.
B-vitamiin võib värvida uriini erekollaseks – see on normaalne.
 
Üks tablett sisaldab tüüpiliselt:    %*NRV-st
Vitamiin C 20mg 33%
Tiamiin (vitamiin B1) 5mg 357%
Riboflaviin (vitamiin B2) 5mg 312%
Niatsiin (vitamiin B3) 30mg NE 167%
Vitamiin B6 g 10mg 500%
Foolhape  200mcg 100%
Vitamiin B12 5mcg  500%
Biotiin 300mcg 200%
Pantoteenhape (vitamiin B5) 30mg 500%
Koliin 10mg -
Inositool 10mg -
PABA 10mg -
Tsitruse bioflavonoidid 8mg -
*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus                                    

KOOSTISOSAD
patenteertiud segu - ensüümidega eelseeditud ja toidupärmiga seotud (sojast) magneesiumkloriid, niatsiinamiid, kaltsiumpantotenaat, askorbiinhape, biotiin, püridoksiinhüdrokloriid, riboflaviin, koliin, inositool, PABA, tiamiinhüdrokloriid, foolhape, vitamiin B12 tsüanokobolamiinina; looduslik Lithothamnion calcarea, magneesiumtsitraat, paakumisvastane aine: taimne steariinhape, katteaine: metüültselluloos (glütseriin), paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, paakumisvastane aine: ränidioksiid, täiteaine: etüültselluloos, loodusli vanilje lõhna- ja maitseaine (agaavisiirup, lõhna- ja maitseaine: vanilje, toiduvärv: karamell).

True Food B kompleks sisaldab beetaglukaane, glutatioone, koliini, inositooli, B- vitamiine, aminohappeid ja teisi fütotoitaineid, mida leidub looduslikult Sahharomyces cerevisiae (toidupärmi) baasil kasvatatud toidukultuurides. Sahharomyces cerevisiae on kasvatatud GMO-vaba soja baasil. Toidupärmi seinad on õrnalt papaia ensüümidega lõhustatud, et vabastada pärmirakkudes leiduvad toitained. 

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, nisu, gluteeni, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Netokogus: 113,15 g
Originaalnimetus: Truefood B Complex

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...