True Food kaltsium ja magneesium 60 tab
16,39 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Kaltsium ja magneesium suhtes 1:1. True Food kaltsium ja magneesium on saadud fermenteeritud toidupärmile (Saccharomyces cerevisiae) aktiivsete komponentide lisamise teel. Selline kompleks on parima imenduvuse ja biosaadavusega. Kaltsium ja magneesium on vajalikud luude ja hammaste normaalsena hoidmiseks. Kaltsium ja magneesium soodustavad  normaalset energiatootmist. Seega ei ole seda toodet vaja tarbida nii suures annuses kui standardseid anorgaanilisi kaltsiumi- ja magneesiumilisandeid.

TARVITAMISJUHISED
2-6 tabletti (lapsed vanuses üle 8 aasta 1-3 tabletti) päevas koos toiduga või söögiaegade vahel, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili

Kaks tabletti sisaldavad tüüpiliselt:   % NRV* 
Kaltsium 120 mg 15%
Magneesium   120 mg 32%
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)

KOOSTISOSAD: Patenteeritud segu -  ensüümidega eelseeditud ja toidupärmi Saccharomyces cerevisiae’ga seotud (sisaldab soja) magneesiumkloriid ja kaltsiumkloriid; looduslik Lithothamnion calcarea, täiteained: mikrokristalne tselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos; paakumisvastased ained: magneesiumstearaat, steariinhape, ränidioksiid;  katteaine: metüültselluloos, glütseriin, looduslikud vanilje maitseained (agaavisiirup; maitseaine: vaniljeekstrakt, toiduvärv: karamell).  (Allergeenid paksus kirjas)

TRUE FOOD™ Calcium & Magnesium sisaldab ka B-vitamiine, beetaglukaane, glutatiooni, koliini, inositooli, aminohappeid ja fütotoitaineid, mida leidub looduslikult toidupärmi (Saccharomyces cerevisiae) rikkalikus toidubaasis. Sahharomyces cerevisiae on kasvatatud GMO-vaba soja baasil. Toidupärmi seinad on õrnalt papaia ensüümidega lõhustatud, et vabastada pärmirakkudes leiduvad toitained. 

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

EI SISALDA: kunstlikke värv-, maitse- ega säilitusaineid, piimatooteid, gluteeni, laktoosi, soola, nisu. 

Originaalnimetus: True Food Calcium & magnesium
Netokogus: 101,9 g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...