True Food Easy Iron raud 90 tab
12,85 €
Kergeltimenduv raud on saadud fermenteeritud toidupärmile (Saccharomyces cerevisiae) aktiivsete komponentide lisamise teel. Nii saadakse raualisand, mis on parima imenduvuse ja biosaadavusega ning mis ei tekita seedevaevusi. Raud aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning soodustab normaalset energiatootmist.
Tootekood 5031013100208

Jah

  • Raud aitab kaasa normaalsele energiatootmisele ja kognitiivsetele funktsioonidele
  • Sobib ideaalselt naistele menstruatsiooni ajal
  • Kõrge biosaadavusega raua vorm, et tagada parim imendumine

KASUTUSJUHISED
Mehed ja lapsed vanuses üle 8 aasta: 1 tablett päevas. Lapsed vanuses 5-8 aastat: 1 kapsel ülepäeviti. Lapsed vanuses 2-5 aastat: 1 kapsel igal kolmandal päeval (võib puistata toidule). Naised: 2-4 kapslit päevas koos toiduga või söögiaegade vahel või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust.
Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.See toode sisaldab rauda, mille liigtarbimine võib olla kahjulik väga noortele lastele – hoida neile kättesaamatus kohas. 90-kapsline pudel sisaldab kokku 450 mg rauda.

Juhtnöörid: 1 tablett (5 mg) kergeltimenduv hästiimenduvat rauda asendab vähemalt 15 mg anorgaanilisi raualisandeid.
 
Üks kapsel sisaldab:    %NRV*-st
Rauda  5 mg 36%
*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus                 

KOOSTISOSAD: Patenteeritud segu - ensüümidega eelseeditud ja toidupärmiga seotud  (Saccharomyces cerevisiae, sisaldab soja) raudfumaraat, täiteaine: riisikliid, taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (karrageenist).

TRUE FOOD kergeltimenduv raud sisaldab ka B-vitamiine, beetaglükaane, glutatiooni, koliini, inositooli, aminohappeid ja teisi fütotoitaineid, mida leidub looduslikult toidupärmi Saccharomyces cerevisiae baasil kasvatatud toidukultuurides. Sahharomyces cerevisiae on kasvatatud GMO-vaba soja baasil. Toidupärmi seinad on õrnalt papaia ensüümidega lõhustatud, et vabastada pärmirakkudes leiduvad toitained. 
Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, nisu, gluteeni, maisi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve, säilitus- ega lõhna- ja maitseaineid.

Originaalnimetus: True Food Easy Iron
Netokogus: 19,3g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...