111 vestluskaarti paaridele
16,20 €

Tasuta transport alates 49 EUR tellimusest. 

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Õnnelik kooselu on üks kõige olulisemaid asju elus. Iga paarisuhe on ainulaadne, kordumatu kooslus. Ühte, kõigile sobivat õnnevalemit pole olemas. Et kooselu saaks olla õnnelik, tuleb õppida tundma oma kaaslast ja iseennast. Kuna enamus meist ei valda mõtetelugemise kunsti, siis on selgel eneseväljenduselja teineteist austaval dialoogil väga suur osa õnneliku kooselu saavutamisel. Kui esitada õigeid küsimusi, siis on kerge muuta suhet avatumaks ja lähedasemaks, jagada mõtteid, väärtusi, unistusi ja kogemusi.
Tootekood 4748001002765
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised

Jah

"111 vestluskaarti paaridele" on uus ja täiendatud versioon populaarsest kaardimängust paaridele aga ka sõpradele, töökaaslastele ja teistele seltskondadele. Lähtuvalt mängijatest võib vestluskaartide hulgas teha sobivaid valikuid. Põnevad ja elulised küsimused  kaartidel on lihtne, kerge ja mänguline võimalus avastada, kuidas saada elult ja teineteiselt rohkem seda, mida soovime. Selles mängus ei ole ühte võitjat. Alati on võitjaid kaks.

Kaardid on koostanud psühholoog Angela Jakobson ja teatraal Rein Pakk.

NB! Haridusasutustel palume tellimisel kindlasti märkida ostukorvis ära saatmisviis (Smartpost või OSC kuller) ning lisada mobiiltelefoni number paki kättetoimetamiseks.

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...