Blob metafoorkaardid Teismeline
29,95 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Blobid on lihtsad tegelased, kes lähenevad sügavatele probleemidele tunnete ja kehakeele kaudu – kahe peamise suhtlemisvahendi abil, mida sünnist alates kasutame). Blobid on sootud, eatud, ajatud ja rassitud. Neil puudub kultuuriline taust. Blobid sümboliseerivad nii meie parimaid kui ka halvimaid külgi. Nad ei ütle meile, mida me tegema peame, vaid tutvustavad meile inimtunnete erinevaid aspekte. Kuna kaartidel puuduvad sõnad, võib Blobe interpreteerida sajal erineval moel. Siin puuduvad õiged ja valed interpretatsioonid.
Tootekood 9780863887741
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised

Jah

Teismeliseiga on suur muutuste periood, mis eelneb täiskasvanuks saamisele. Muutuma hakkab meie füüsiline keha, tegeleda tuleb oma mina ja identiteedi leidmisega, suureneb soov iseseisvumise järele, võivad tekkida suuremad pinged suhetes vanematega. Antud kaardipakk peegeldabki Blobide kaudu ennekõike selle eaperioodile omaseid tundeid ja hinges  toimuvaid muutusi.

Loe lähemalt kaartidega töötamiseks mõeldud meetodite kohta siit

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...