Blob metafoorkaardid Viha
29,95 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Blobid on sootud, eatud, ajatud ja rassitud. Neil puudub kultuuriline taust. Blobid sümboliseerivad nii meie parimaid kui ka halvimaid külgi. Nad ei ütle meile, mida me tegema peame, vaid tutvustavad meile inimtunnete erinevaid aspekte. Kuna kaartidel puuduvad sõnad, võib Blobe interpreteerida sajal erineval moel. Siin puuduvad õiged ja valed interpretatsioonid.
Tootekood 9780863888236
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised

Jah

Me kõik vihastume aeg-ajalt, kuid vahel võib olla raske oma vihaga toime tulla. Viha on nagu bensiinipaagi tühjenemisele viitav hoiatustuluke auto armatuurlaual. Kui selle põlema minemist õigel hetkel märkame, on lootust ka sihtkohta kohale jõuda.  Vihaga tegeledes ei ole eesmärgiks ainult "punase tule väljalülitamine", viha võib olla meie jaoks suurepärane märguanne, et peame pöörama tähelepanu oma vajadustele. See kaardipakk on heaks abimeheks vihatundega tegelemisel.

Loe lähemalt kaartidega töötamiseks mõeldud meetodite kohta siit

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...