Blob viharaamat
43,68 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Millal sina viimati vihastasid? On uskumatu, kui mitu kora päevas leiavad aset olukorrad, mis meid vihastada või ärritada võivad. Vihaga toimetulek algab sellest, kui saame teadlikumaks olukordadest, mis meis tugevaid tundeid vallandavad. Nende vallandajate identifitseerimine on üheks võimaluseks, kuidas oma vana vihamustrit murda ning alustada käitumise ja reageeringute muutmist. Sellest raamatust leiab erinevaid olukordi, mille abil on võimalik identifitseerida oma tundeid ning algatada arutelu teemal, kuidas kõige paremal moel nende tunnetega toime tulla. Raamatus käsitletavad teemad:
kibestunud BLOB, süüdistav BLOB, alandatud BLOB, ärritunud BLOB ja BLOBIDe tüli. Sarnaselt kõigile BLOB-sarja vahenditele, annab selle raamatu kasutamine võimaluse tunnete üle arutlemiseks ja võimalike muutuste kaalumiseks. 
Tootekood 9780863889165

Jah

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...