Tunnete kaardid- minu tark laps
20,48 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Tunnete kaardid tutvustavad lapsele tunnete maailma. Kaardid jagunevad kolmeks osaks: tunnete-, situatsiooni- ja tegevuskaardid.

Tunnete kaartidel on 10 erinevat tunnet ning kaardi teisel küljel on vastava tunde lühike kirjeldus, näited ja abistavad küsimused vestluseks lapsega. Tegevuskaartidel saab laps täita erinevaid loomingulisi ülesandeid, et tundeid paremini kinnistada, avastada enda jaoks viise, kuidas tundeid väljendada jms.

Situatsioonikaartidel on kujutatud erinevad olukorrad ning tunded. Vaadake neid kaarte koos lapsega ja paluge lapsel kirjeldada, mida tema pildil näeb ja mida keegi selles olukorras tunda võib. Samuti saate arutada, mida laps ise erinevates olukordades tunda võiks ning mis edasi võib juhtuda. Siin ei ole õigeid ega valesid vastuseid, vaid oluline on see, kuidas teie või laps neid situatsioone tõlgendate.

Kaardid on mõeldud lastega üheskoos kasutamiseks.

Kokku on 22 kahepoolset lamineeritud õppekaarti suuruses 10.5 x 14.8 cm. Kaartidel saab kirjutada markeriga või viltpliiatsiga ja hiljem kirjutatut kustutada. Kaardid on kinnitatud metallrõngale.
MARKER KAASAS!
Tootekood 9789916959077
Kategooriad Metafoorkaardid, Trükised
Tunnete kaardid- minu tark laps

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...