Tunnete kaardid
16,00 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Tunnetealast sõnavara rikastavad, sotsiaalseid oskusi ja kõneoskusi arendavad, enesehindamist- ja analüüsioskusi arendavad kaardid. Kaardipakk sisaldab 60 tunnete kaarti ning 18 tegevuskaarti ning juhendit. Kaarte saab kasutada nii üksi, paaris, grupis, laste, noorte ja täiskasvanutega.
Uus, täiendatud trükk!

Koostanud: Angela Jakobson, Annika Pakk


Tootekood 38310026160021
Tunnetest rääkimine ja nendega toimetulemise oskus on oluline nii lastele kui ka täiskasvanutele. Mõistev, arusaav suhtumine tunnetesse ja nendest rääkimine aitavad inimesel iseendast ja teistest paremini aru saada. Teades erinevaid tundeid, saab õppida tähele panema, millised olukorrad tekitavad head ja halba enesetunnet, kuidas tunded tekivad, tugevnevad ja lõpuks vaibuvad. Ka negatiivsete tunnetega on võimalik elada. Neid võib lasta tulla, olla ja mööduda.Tunnetega pole kiiret!

NB! Riigiasutustel palume korrektse arve saamiseks tellida e-maili teel info@vianaturale.ee Palume tellimusele lisada maksja andmed koos aadressiga, saaja andmed, meiliaadressi ja telefoni ning kättesaamise viisi (Smartposti automaadi nimetuse või kättetoimetamise aadressi, kui soovite kaupa kulleriga).

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...