Uudised

Juuli uudiskiri

Juuli uudiskiri

Suvi on täies hoos! On aeg rohkem vabas õhus viibida ja sporti teha. Kindlasti tasub seejuures hoolitseda enda luude ja liigeste tervise eest ning vältida päikesepõletuse teket. Käesolevas uudiskirjas tutvustame teile, millised toitained on head luude, liigeste ja naha tervise tagamiseks. Lisaks räägime gluteenivabade jahude ja magustajate tervislikest omadustest.
   

 

Toidulisandid -20 %   pakkumine kehtib kuni 10.08.2015

N.A.G, 60 kaps

Glükosamiin on sidekoe komponent, millest moodustatakse sidemed, kõõlused, kõhred ja liigesevaheline vedelik. NAG on teadaolevalt kõige paremini imenduv glükosamiini vorm! Loe edasi siit

One A Day Plus

Laiatoimelised hea imenduvusega multivitamiinid. Võtta tuleb vaid üks tablett päevas! Toode sobib ideaalselt aktiivse eluviisiga inimestele, sisaldab ka Q10-vitamiini.
Loe edasi siit

MSM, 90 tab

MSM on väävlit sisaldav aminohape, mis on oluline painduvate liigeste ja lihaste tervise säilitamiseks. Toetab ka naha, küünte ja juuste tervist. Loe edasi siit

Super Osteofood, 90 tab

Sisaldab looduslikku merekaltsiumi,  magneesiumi ja tervet rida olulisi jälgmineraale, mis aitavad luid tugevdada. Loe edasi  siit

 

Terved luud ja liigesed

Luud ja liigesed meie keha tugisüsteem ning elu jooksul peavad nad taluma suurt koormust. Tihtipeale teadvustame nende olemasolu ja nende rolli alles siis, kui luudega midagi juhtub –  tekib kas luumurd, luude hõrenemine või mõni liigesehaigus ja tänu seetõttu meie liikumisvõime kannatab. Kuidas hoolitseda oma keha tugisüsteemi eest nii, et luud ja liigesed oleksid võimalikult tugevad ning suudaks meie heaks veel kaua töötada? Loe edasi »

 

 

 

 

Ajakiri toitmisteraapia

Uus ajakirja „Toitumisteraapia“ number keskendub naha, juuste ja küünte tervisele ning kajastab toitumist mitmete nahaprobleemide korral: akne, ekseem ja psoriaas. Peamiselt keskendume sellele, missuguseid toitaineid vajavad meie nahk, juuksed ja küüned ning sellele, kuidas toiduga nende tervist säilitada. Toitumisteraapia ajakirja uus number on nüüdsest saadaval poelettidel ning meie e-poes.
Loe edasi»

 

 

Gluteenivabad jahud

Suvisel ajal on hea proovida uusi küpsetisi ning teha mõnusaid kooke värskete marjadega. Tutvustame teile, milliseid jahusid saab gluteenivabades küpsetistes kasutada. Anname kaasa hästi toimiva gluteenivaba jahusegu retsepti.

Vaata lähemalt»

 

Uued magustajad

Nüüd saadaval uued magustajad erütritool ja moosiksülitool. Erütritooli leidub looduslikult väikestes kogustes viinamarjades, melonites, pirnides ning kääritatud toodetes nagu vein. Sarnaselt ksülitoolile sisaldab ka erütritool väga vähe kaloreid ning sobib ideaalselt kaalulangetajatele ja diabeetikutele. Moosiksülitool sisaldab paksendajat pektiini ja sobib seega ideaalselt mooside keetmiseks.

Loe edasi »

 

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.