Miks valida vedelas vormis toidulisand?


Toidulisandeid esineb väga mitmel kujul – nii tableti, kapsli kui ka vedelikuna. BioCare’ sortimendis on lai valik erinevaid vedelas vormis toidulisandeid. Milleks need head on ning miks eelistada just vedelaid vitamiine ja mineraalaineid?
  • Lihtne kasutada – paljudel inimestel on raskusi tablettide ja kapslite neelamise ning nendest toitainete omastamisega, eriti lastel ja vanemaealistel. Vedelaid toidulisandeid saab lisada toidule või joogile – niimoodi on väga mugav erinevaid toitaineid lisaks võtta. Väikseid pudeleid on lihtne hoiustada ning vajadusel kaasas kanda. See sobitub ideaalselt tänapäevase kiire elustiiliga!
  • Parima imendumisega – vedelas vormis toidulisandid on suurepärase imendumisega, sobides ideaalselt neile, kellel esineb seedeprobleeme. Vedelaid toidulisandeid saab tilgutada otse keele alla ning need ei pea soolestikku läbima. Niimoodi jõuavad toitained otse vereringesse ning mõjuvad koheselt.  Nutrisorb® ja Vitasorb® toidulisandite sarjad on loodud spetsiaalselt parima imendumise tagamiseks.  BioMulsion® märgiga tooted on eelnevalt emulgeeritud, mis parandab oluliselt toitainete imendumist ja biosaadavust.
  • Kuluefektiivsed – Toidulisandite tarbimine võib mõnikord kalliks maksma minna. Vedelate toidulisandite tarbimine on kuluefektiivne viis pakkuda toitaineid kogu perele, kuna tilgutades saab annust korrigeerida vastavalt sellele, kas tegemist on lapse, teismelise või täiskasvanuga. Kuigi pudelid võivad tunduda väiksed, jätkub nendest enamasti rohkem kui kuuks ajaks, kui võtta lisandit vastavalt pakendil näidatud juhistele. 
  • Puhtad ja stabiilsed – Meie vedelikud on puhtad, lihtsa koostisega, hüpoallergeenilised ja stabiilsed, sisaldades looduslikke säilitusaineid, et hoida neid värskena. BioCare vedelates toidulisandites kasutatakse puhastatud vett, extra virgin oliiviõli ja sidruniõli.

Meie vedelate toidulisandite sarjas on väga palju erinevaid tooteid. Siin on meie top 6 valik, mida kindlasti soovitame:

  1. Nutrisorb® Liquid BioMulsion® D – Talvisel ajal on meil kõigil kasu D-vitamiini manustamisest. D-vitamiin on oluline immuunsüsteemile, lihastele, luudele ja hammastele. BioMulsion D on mõnus puuviljamaitseline D3-vitamiin, mis sisaldab naturaalset sidruniõli. Sobib kasutamiseks kogu perele – 1 tilk sisaldab 1000 iu D3-vitamiini, mida saab annustada vastavalt vajadusele. Emulgeeritud vormis D-vitamiin on väga hea imendumisega – seda võib tilgutada otse suu, lisada jookidele või toitudele. Üks pudel sisaldab 365 tilka.
  2. Nutrisorb® Liquid Methyl B Complex – Bioaktiivses vormis B-kompleks, mis sisaldab kõiki olulisi B-grupi vitamiine, sealhulgas metüülfolaati ning B12-vitamiini metüülkobolamiinina. Selline B-kompleks  sisaldab vitamiine keha jaoks kasutusvalmis kujul, mis jõuavad kiiresti vereringesse. B-vitamiinidel on organismis väga palju olulisi funktsioone, nad aitavad vähendada väsimust ja kurnatust, aitavad kaasa närvisüsteemi tervisele, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning naha, küünte ja juuste tervisele. Valmistatud puhastatud vee baasil, soovitav annus 12 tilka päevas. Sobib ideaalselt lastele, kuna annused ei ole väga kõrged, ning neile täiskasvanutele, kellele ei meeldi tablette või kapsleid neelata. Kui tarvitada seda toodet 12 tilka päevas, jätkub  pudelist umbes 39 päevaks.
  3. Nutrisorb® Liquid Iron – Raud on toitaine, mida me kõik vajame. Kahjuks on rauapuudus muutunud üha tavalisemaks. Tihti on aneemia risk kõrgem lapsekandmise eas ning rasedatel naistel, väikestel lastel, noorukitel, vanemaealistel ning veredoonoritel. Raud on oluline toitaine, mida on vaja kognitiivsete funktsioonide jaoks, see aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning toetab normaalset punaliblede ja hemoglobiini moodustumist ning hapniku transporti kogu kehas. Mõned raualisandid ärritavad soolestikku ning võivad põhjustada kõhukinnisust. Seetõttu on BioCare välja töötanud unikaalse toidulisandi  Nutrisorb® Liquid Iron, mis sisaldab 7 mg rauda hea imendumisega  tsitraadivormis. Tegemist on õrnatoimelise ja hüpoallergeenilise puhastatud vee baasil valmistatud tootega. Sobib taimetoitlastele ja veganitele. 15 tilka päevas manustades jätkub toodet umbes 30 päevaks.
  4. Nutrisorb® Liquid Zinc Plus Ascorbate – Vedelas vormis tsink koos C-vitamiiniga, mis toimib mineraalaine kandjana. Tegemist on väga hea imendumisega  õrnatoimeline tsingivormiga. Tsink on oluline mineraalaine, mis koos C-vitamiiniga aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele funktsioneerimisele ja aitab vähendada oksüdatiivset stressi.  Tsink aitab kaasa normaalsele kasvule ja arengule, viljakusele, aju funktsioonidele, toetab hormoonide tasakaalu ning kudede paranemist. Puhastatud vee baasil toode, mis on väga hea imendumisega. Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Kui tarvitada seda toodet 10 tilka päevas, jätkub pudelist umbes 73 päevaks.
  5. Vitasorb B12 – Vitamin B12 aitab kaasa vererakkude normaalsele moodustamisele, toetab immuunsüsteemi funktsioneerimist ja normaalset energiatootmist. B12-vitamiini leidub loomsetes toodetes, kuid mõnikord võib olla raske seda toidust piisavalt kätte saada, eriti kui oled taimetoitlane või vegan. Vitasorb B12 vitamiin on iseäranis hea B12-vitamiini puuduse korral, kuna tilga kujul toode imendub otse suust ning imendumiseks ei ole vaja sisemist faktorit.  Sobib ideaalselt ka beebidele ja lastele, kes ei suuda neelata tablette ja kapsleid. Väga puhas, lihtsa koostisega toode, mis ei sisalda allergeene. Annustades 10 tilka päevas, jätkub seda toodet umbes 109 päevaks.
  6. Vitasorb C – Vedel C-vitamiin, mille päevane annus sisaldab 30 mg C-vitamiini. Sobib ideaalselt lastele, kuna seda võib tilgutada mahla, piima või vee sisse. Väga hea ka neile, kellel esineb probleeme seedimise või toitainete imendumisega – sellisel juhul on kõige parem tilgutada toodet otse suhu. C-vitamiin on väga oluline immuunsusele ja  närvisüsteemile, aitab kaasa energiatootmisele, kollageeni normaalsele tootmisele veresoonte, luude, liigeste ja hammaste moodustumiseks ning toetab ka raua imendumist. Võttes 4 tilka päevas, jätkub seda toodet umbes 54 päevaks.
BioCare’ vedelate toidulisandite sarja toitained on parimate võimalike omadustega – puhtad, tugevatoimelised, suurepärase imendumisega, paindlike annustamisvõimalustega ning mugavad kasutada!

 

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.