Toidulisandid

BioCare ja Higher Nature toidulisandid

Pakume naturaalseid ja ökoloogiliselt puhtaid toidulisandeid Inglismaalt. Kasutatud on vaid sertifitseeritud koostisosi, mis ei sisalda saasteaineid ega pestitsiide. Eriti range kontrolli on läbinud lastele mõeldud tooted. Kus vähegi võimalik, kasutatakse orgaaniliselt kasvatatud ürte. Kõikide toodete väljatöötamisel toetutakse teadusuuringutele -eesmärgiks on kõrgeim kvaliteet.

Side- ja täiteaineid kasutatakse minimaalselt, nende valikul on esmatähtsaks tervislikkus. Näiteks laialt levinud tableti täiteaine di- või trikaltsiumfosfaadi asemel, mis võib soodustada luukadu, kasutatakse kõrge kaltsiumisisaldusega meretaimi, mis lisavad tootele toitainelist väärtust.

Lisaained on valitud spetsiaalselt allergilisi ja talumatusega isikuid silmas pidades - näiteks maltodekstriin on valmistatud kartulitärklisest. Ei kasutata koostisosi, mida on kiiritatud (radiatsioonile allutatud). Kõik tooted on GMO vabad. Ühtegi toodet ei ole katsetatud loomade peal.

Kasutatakse kõige parema imenduvuse ja biosaadavusega koostisosi.
  • Uutest teadussaavutustest lähtudes asendatakse vanad komponendid kohe uute ja paremini imenduvatega. Näiteks on glükoosamiinsulfaadis glükoosamiin asendatud hüdrokloriidiga, sest see on biokättesaadavam ja ei sisalda soola. BioCare kasutab kehaomast vormi N-atsetüülglükoosamiini (N.A.G.).
  • Higher Nature True Food sarja toodetes esinevad mineraalid, mis anorgaanilises vormis halvasti imenduvad, enamasti hea biosaadavusega tsitraatide või glükonaatidena. True Food bio-transformeeritud vitamiinid ja mineraalid fermenteeritakse spetsiaalsetel kultuuridel, mis annab neile sarnaselt tavatoiduga vajalikud orgaanilised koostisosad. Imendumise parandamiseks on need eelseeditud papaia ensüümidega, mis muudab tundlikkusreaktsioonide tekke võimaluse minimaalseks. Teadusuuringud on tõestanud, et True Food sarja bio-tranformeeritud toitained on efektiivsemad kui isoleeritud toitained tavalistes toidulisandites.
  • BioCare firma õlide tootmisel kasutatakse DriCelle® unikaalset protsessi, mis lukustab mikorskoopiliselt väikesed asendamatute rasvhapete tilgad "mitselli", tagades nende hea imenduvuse ja biosaadavuse.
  • BioCare firma MicroCell® tehnoloogiat kasutades mitselliseeritakse õlid mikroskoopiliselt väikesteks tilgakesteks, mis seejärel kapseldatakse nende stabiilsuse säilitamiseks klorofüllist taimsesse kapslisse.
  • BioCare Vitasorb® sarja vitamiinid on vedelal kujul ja imenduvad hästi. Need on koostatud talumatuse probleemidega indiviidi silmas pidades, sobivad ka kasutamiseks veterinaarias, ei sisalda puhastavaid ja pindaktiivseid aineid.
  • BioCare Nutrisorb® vedelad mineraalid on ideaalsed neile, kellel esineb imendumisprobleeme või raskusi tablettide ja kapslite neelamisega.
  • Kõik Higher Nature ja BioCare probiootikumid on elujõulised, happe- ja sapikindlad ning asustavad sooletrakti efektiivselt. Spetsiaalne LAB 4 kompleks (L.acidophilus CLT-60 & CUL-21, B.bifidum CUL-17 & CUL-20) koosneb happekindlatest bakteritüvedest, mis on pärit inimeselt, saadaval ainult BioCare toodanguna. Laialdaselt testitud ja tõestatud efektiivsusega.
Higher Nature ja BioCare tooted on loodud eeskätt Inglismaa toitumisterapeutide vajadusi silmas pidades, Peamiselt ongi tegemist professionaalidele mõeldud toodetega. Eestisse oleme need toonud lähtudes meie toitumisterapeutide vajadustest heade ja kvaliteetsete toodete järgi. Paljud koostisosad on tavainimesele tundmatud, seepärast on soovitav alati konsulteerida oma toitumisspetsialistiga, kes määrab teile toidulisandid just teie individuaalseid vajadusi arvestades. Samas saate toodete valimisel abi ka meie konsultantidelt, kellel on olemas toitumisalane väljaõpe.

Tellimine: Via Naturale e-poest
Kontor: Kalevi 108, Tartu (on võimalik tellimusele järgi tulla E-R 10-18)

Müügikohad
TALLINN
Bio4You kauplused
- Järve Keskuse II korrusel, Pärnu mnt. 238, Tallinn
- Foorum kaubanduskeskus, Narva mnt 5, Tallinn
- Arsenali keskus, Erika 17, Tallinn

Kauplus Proua Rosen
-Estonia pst 17, Tallinn

Ökosahver
- Mulla 6a, Tallinn

TARTU
Raja apteek
- Ringtee Selver, Aardla 114, Tartu

Lõuna-Eesti ökokeskus
-Saekoja 36A, Tartu

PÄRNU
Bio4You kauplus
- Kaubamajakas, Papiniidu 8/10, Pärnu
Riiamarii pood
- Pühavaimu 20, Pärnu
Mahe Mandala
-Pikk 11, Pärnu

VILJANDI
Loodusilu
Jakobsoni 11/Kivi 2, Viljandi

RAKVERE
Bio4You kauplus
- Rakvere Põhjakeskuse I korrusel, Haljala tee 4, Rakvere vald, Lääne-Virumaa
Biore tervisestuudio
- Laada 5, Rakvere

VÕRU
Ökopood EloPärl
-Jüri 39, Võru

VALGA
Mahedikud
Riia 14, Valga

HAAPSALU
Pood Allikas
Karja 17, Haapsalu

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.