Tooted

Via Naturale on ökotoodete ja toidulisandite jae- ning hulgimüügiga tegelev ettevõte. Toome maale professionaalseid  inglise toidulisandite sarju Higher Nature ning BioCare. Meie ökotoodete valikus on prantsuse brändid Primeal, Ma Via Sans Gluten,  Pain des Fleurs, Douce Nature ja Ecodoo.

Via Naturale eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga toidukaupu ning toidulisandeid, mille valiku kriteeriumiks on eelkõige tervislikkus. Sortimendi koostamisel on abiks meie toitumisnõustajate ning terapeutide pikaajalised teadmised uusimatest toitumisalastest suundadest. Oleme mõelnud ka toidutalumatusega isikutele: meie e-pood on üks parima valikuga gluteeni- ja piimavabade toodete pakkujatest.

Meie maale toodavate brändide kohta saate lähemalt lugeda Via Naturale kodulehel, valides vasakult menüüst teid huvitava nimetuse. Kui soovite toodetega lähemalt tutvuda ja oste sooritada, külastage meie e-poodi!

Hulgihinnakirja saamiseks pöörduge Evelin Kivisaare poole evelin@vianaturale.ee

Uudised ja pakkumised e-posti!

Hoiame Sind kursis Via Naturale uudistega, uute toodete, sooduspakkumiste ning teiste teadetega, mis kliendile huvi pakuvad.