Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse Via Naturale e-poes vianaturale.ee kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning OÜ Via Naturale (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on ostja poolt esitatud - kui ostukorvis on kõik read andmetega täiedetud ja esitatud OÜ Via Naturalele, vajutades nuppu "Vormista tellimus". Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on eurodes ning sisaldavad 20% või 9%  käibemaksu vastavalt kaubagrupile. Transpordikulu sisaldab 20% käibemaksu

Kauba eest on võimalik tasuda:
1) Pangalingiga Internetipanga kaudu (Swedbank, SEB, LHV)
2) Paypali vahendusel
3) Arve alusel vastavalt Via Naturale poolt väljastatud arve-saatelehele. Edasimüüjate tellimusi menetleme ainult arve-saatelehe alusel.


Internetipanga makse puhu "Pangalingiga maksmine" vajutage kindlasti ka sobiva panga ikoonile. Kauba eest on tasutud ja tellimus loetakse kinnitatuks, kui olete internetipangas tellimuse eest tasunud ning vajutanud nuppu “Tagasi kaupmehe juurde.” .

Kui valite arve alusel tasumise, siis peale tellimuse esitamist tuleb teie e-mailile automaatselt genereeritud arve, mille alusel saate kaupade eest tasuda. Kui olete püsiklient või edasimüüja, siis palun logige enne tellimuse esitamist oma kontole sisse. Maksetähtaja ületanud arved krediteeritakse.

Kuidas osta Via Naturale e-poest?

 • Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi.
 • Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, siis minge ostukorvi ikoonile (paremal üleval) ja klikkige "Ostu vormistamine"
 • Jõuate ostukorvi. Valige, kas soovite ostu vormistada külalisena või luua konto (5% soodustuse saamiseks)
 • Lisage enda andmed
 • Valige rippmenüüst transpordi (Smartpost või OSC kuller) või valik "tulen ise järele". 
 • Valige saatmisviis (OSC kuller,  tulen ise järele või Itella Smarpost)
 • Smartpostiga tellides valige kindlasti sobiv Smartposti automaat, kust soovite kaupa kätte saada.
 • Valige makseviis - Pangalingiga, Paypal või arve alusel tasumine
 • Kui teil on sooduskood, siis sisestage sooduskoodi nimetus ja vajutage nuppu "rakenda". Seejuures kuvatakse teile kehtiva soodustuse määr, nt -0,90 €. 
 • Vajutage "Esita tellimus"
 • Pangalingiga maksmise korral suunatakse teid lehele, kus saate valida tellimuse eest tasumiseks sobiva panga. Pärast tasumist vajutage nuppu "tagasi kaupmehe juurde"
 • Teile saadetakse teie e-mailile automaatne tellimuse kinnitus, mis teatab, et oleme teie tellimuse kätte saanud. Peale tellimuse esitamist tegeleme teie tellimuse täitmisega esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul. Nädalavahetusel kaupade komplekteerimist ei toimu.
 • Arvega tasumise variandi korral saadame teile e-mailile automaatse arve, mille alusel saate kaupade eest tasuda.
 • Kui tellimus on vormistatud,  siis tellimuse sisu enam muuta ei saa. Kui soovite pakile hiljem mõnda toodet lisada, siis käsitletakse seda eraldi tellimusena.


Püsikliendiprogramm

 •  Kõik endale Via Naturale e-poes konto loonud isikud saavad -5% soodustust (v.a kampaaniatoodetele ja erihinnaga toodetele).
 •  Luues kasutajakonto meie poes, saate makset teostada kiiremini, salvestada mitu kohaletoimetamise aadressi, vaadata ja jälgida oma konto tellimusi ja palju muud.
 •  Meil on võimalik teile teha personaalseid pakkumisi ning teavitada uudistoodetest, kui liitute ka meie uudiskirjaga.
 •  Soodustuse saamiseks logige enne ostu sooritamist alati enda kontole sisse!
 •  Sisse loginud kliendid näevad soodustusi e-poe üldvaates ja iga konkreetse toote all eraldi. Ostukorvis kuvatakse toodete hind juba koos soodustusega.


Transport

Lähema info kauba kohaletoimetamise kohta leiate siit

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul, kuid hiljemalt ühe nädala jooksul.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks otsa saanud, teavitame ostjat sellest viivitamatult ning anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires. Smartpostiga on võimalik tellida kaupa ka Soome. Muudel juhtudel võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

Taganemisõigus

Kui olete kaubad kätte saanud, kehtib teile ostu-müügilepingust taganemisõigus 14 päeva jooksul paki kättesaamise hetkest. Täpsema info leiate siit

Pretentsioonide esitamise õigus

Pretentsiooni saab esitada kõikidele toodetele 2 aasta jooksul peale ostu sooritamist, kuid mitte hiljem kui 2 kuu möödudes peale defekti avastamist või ilmnemist.

Ekspertiisi eest vastutab Via Naturale OÜ esimese 6 kuu jooksul alates ostu hetkest, pärast seda on ekspertiisi eest tasumine kokkuleppeline. Ekspertiisi kulud jäävad kliendi kanda, kui ekspertiis tuvastab defekti kliendipoolse vea/väärkasutuse tõttu.

Kui ekspertiis ei tuvasta kliendipoolset viga, kuulub toode ümbervahetamisele või sarnase/ samaväärse kauba asenduse puudumise korral raha täissummas tagastamisele (k.a postikulu e-poe ostu puhul).

Pretentsioon tuleb esitada kirjalikult. Pretentsioonile vastatakse 14 tööpäeva jooksul alates selle esitamisest.

Lisainfo

Via Naturale OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva e-poe sisu, süsteeme, tehnilisi üksikasju, lahtiolekuaegu jms.
Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu kohta võtke ühendust telefonil +372 507 1255 või e-maili teel info@vianaturale.ee

Laen...